The Division'ın yeni oyunu askıya alındı! The Division'ın yeni oyunu askıya alındı!

Epic Games'in bu hafta ücretsiz olarak verdiği oyunlar erişime açıldı. RPG severlerin çok sevineceği bu haftaki oyunlar Fallout 3: Game of the Year Edition ve Evoland Legendary Edition oldu.

210 değerinde iki oyun ücretsiz

Epic Games'in ücretsiz olarak dağıttığı Fallout 3: Game of the Year Edition ve Evoland Legendary Edition, 20 Ekim TSİ 18:00 ile 27 Ekim TSİ 18:00 saatleri arasında ücretsiz olarak erişime açık olacak.

Oyunları bu süre aralığında ücretsiz olarak kütüphanenize eklediğinzde, oyunlar sonsuza kadar sizin olacak. 

İşte oyunların Epic Games sayfaları:

Fallout 3 Game of the Year Edition

fallout3

2008'in en beğenilen oyununu daha önce hiç olmadığı bir şekilde deneyimle. Karakterini istediğin gibi oluştur ve her anı hayatta kalma mücadelesiyle geçen hayranlık uyandırıcı bir kıyamet sonrası dünyasına gir. Fallout 3: Game of the Year Edition, Fallout 3 Oyun Eklenti Paketleri'nin beşini de içeriyor:

  • Operation: Anchorage - Bir askeri simülasyona gir ve Alaska'da Anchorage'in Çinli Komünist işgalcilerinden kurtuluşu için savaş.
  • The Pitt - Pittsburgh'ün kıyamet sonrası kalıntılarına yolculuk yap ve kendini kölelerle Raider efendileri arasındaki bir çatışmanın ortasında bul.
  • Broken Steel - Seviye sınırını 30'a çıkar ve Liberty Prime ile birlikte Enclave kalıntılarıyla olan savaşı bitir.
  • Point Lookout - Maryland kıyısındaki devasa, kasvetli bir bataklıkta gizemli ve ucu açık bir maceraya atıl.
  • Mothership Zeta - İnsan kaçıran düşman uzaylılara karşı koy ve Capital Wasteland'in kilometrelerce üzerinde yörüngedeki uzaylı ana gemisinden savaşarak kaç.

Evoland Legendary Edition

2022-10-20 16_28_30-Window

Evoland Legendary Edition, siz oyunda ilerledikçe değişen grafik stilleri ve oynanışlarıyla size iki harika ve benzersiz RPG getiriyor!
 

Editör: Burak Karahan