6 Mayıs 2001'de, Dr. Linda Kramer sabahın erken saatlerinde tuvalete gitti ve uyuyacak gibi hissetti, ama aslında basit bir uykudan çok daha büyük bir son vardı. Daha sonra, tıbbi olarak yaklaşık 15 dakika boyunca ölü ilan edildiğini keşfedecekti, ancak o sırada sağlık görevlileri tarafından tedavi edilirken, beş yıldır cennetteymiş gibi hissettiğini söyledi.

Paris, 'kaldırım mafyası' e-scooter şirketlerin savaş açtı! Paris, 'kaldırım mafyası' e-scooter şirketlerin savaş açtı!

Bizim algıladığımız şekliyle 'zaman' diye bir şey olmadığından, zamanın geçişini şu anda içinde bulduğu bu dünyada ne kadar yol kat ettiğine bağlı olarak tahmin ettiğini söyledi. Gerçek hayatta saatte yaklaşık 5 ila 6 kilometre hızla yürüyebileceğini tahmin ederek, bunu cennette hareket ederken zamanı hesaplamak için kullandı.

İşte Dr. Linda Kramer'ın iddialarının olduğu video:

Dr Linda, bu alanda istediği herhangi bir forma girebileceğini ve hatta cennette tanıştığı diğer insanlar haline gelebileceğini keşfettiğini söyledi ve yerin kendisi çarpıcı manzaralara sahipti. Dr. Linda şunları söyledi:

"İşte o zaman kendimi çiçek tarlası dediğim yerde buldum. Everest Dağı'ndan 30.000 kat daha büyük sıradağları görebiliyordum. Gökdelenlerin olduğu binaları görebiliyordum. Göller gördüm, her şeyi panoramik bir şekilde görebiliyordum. Orada insanlarla etkileşime geçiyordum, insanlarla konuşuyorum, onlara dönüşebiliyordum."

Linda'nın iddialarına göre, bir yerde olmak istiyorsa orayı hayal ediyordu ve o yere ışınlandığını hissediyordu. 

Bir süre klinik olarak ölü olan ve geri dönen diğer insanlar da, Dr. Linda'nın söylediklerine katıldığını söylüyor. Başka bir adam , doktorlar onu ameliyat masasında kurtarmak için uğraşırken hayatında ilk kez dua ettikten sonra bir melek tarafından cehennemden sürüklenmeden önce kalbinden bıçaklandıktan sonra şeytanla tanıştığını söylüyor. 

Bu tip iddialar hakkındaki düşünceleriniz neler? Megabayt ekibiyle yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın.

Editör: Burak Karahan