Sinema tarihinin en popüler macera filmleri arasında olan Indiana Jones serisi, 14 yıl sonra geri dönüyor. Yeni Indiana Jones filmi Indiana Jones and the Dial of Destiny'nin fragmanı yayınlandı. Harrison Ford'un hayat verdiği Dr. Jones, yeni bir macerada karşımıza çıkıyor.

John Wick 5'in çekimleri başladı! John Wick 5'in çekimleri başladı!

Indiana Jones and the Dial of Destiny fragmanı

Serinin beşinci filmi Indiana Jones and the Dial of Destiny, 30 Haziran 2023'te bizyona girecek. İşte film için yayınlanan fragman:

Indiana Jones 5 ile ilgili şu an için negatif olarak niteleyebileceğimiz bir nokta ise, serinin diğer filmlerini yöneten başarılı isim Steven Spielberg tarafından yönetilmiyor oluşu. Yönetmen koltuğunda James Mangold yer alıyor.

Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Boyd Holbrook gibi popüler yeni isimler var.

e_indy5_splitscreen_12012022

Bol bol CGI göreceğimiz yeni filmde, Dr. Jones'un gençliğine döneceğiz. Indiana Jones serisi genel olarak az CGI efekt kullanılmasıyla ünlenmişti. Ayrıca fragmana baktığımızda bol aksiyon dolu sahnelerin bizleri beklediğini de görebiliyoruz.

Son Indiana Jones filminin (Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull) 2008 yılında çıktığını hatırlatalım. Bu, 14 yıllık hasretin bittiği anlamına geliyor. Yeni film 30 Haziran 2023’te sadece sinemalarda gösterime girecek.

Editör: Burak Karahan