Amazon'un yıllardır beklenen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri (The Lord of The Rings: Rings of Power) dizisinden şimdiye kadar yayınlanan en detaylı ve en uzun fragman paylaşıldı.

Comic-Con 2022 etkinliği kapsamında yayınlanan fragmanda diziden hiç görmediğimiz detaylara ulaşıyor ve Sauron'un Orta Dünya'ya geldiği dönemdeki hali olan Annatar'ı da ilk göz görüyoruz. 

Ağustos ayında Netflix'e gelecek yeni dizi ve filmler belli oldu - VİDEO Ağustos ayında Netflix'e gelecek yeni dizi ve filmler belli oldu - VİDEO

The Lord of The Rings: Rings of Power dizisi 2 Eylül'de Amazon Prime Video'da yayınlanacak ve rekor bütçe ile şimdiden tarihe geçmiş durumda.

İşte Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden yayınlanan yeni uzun fragman:

Sadece ilk sezon için 465 milyon dolarlık bir bütçesi olan dizinin yayın hakları için de toplam 250 milyon dolar ödenmişti.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisi 2 Eylül 2022 tarihinde Amazon Prime Video'da yayınlanacak. Oyuncu kadrosunda Robert Aramayo, Morfydd Clark, Markella Kavenagh,  Joseph Mawle, Ben Walker, Lenny Henry ve Max Baldry ve Simon Merrells gibi isimler yer alıyor. Ayrıca son olarak fragmanda gördüğümüz Sauron rolünü ise Anson Boon oynayacak.

sauron

İkinci Çağ döneminde geçecek dizi, Sauron’un yükselişi ve Númenor’un destansı hikayesi gibi İkinci Çağ’daki birçok önemli konuyu anlatacak. Amazon’un hazırladığı ve tarihin en pahalı yapımlarından biri olan Yüzüklerin Efendisi dizisi için, hayranlardan gelen tepkiler ise oldukça karışık. Dizinin şimdiye kadar gördüğümüz kısımlarından memnun olmayan kişi sayısı çok fazla. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Başarılı bir yapım olabilecek mi?

Sizler için Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisini izlemeden önce okumanız gereken J.R.R Tolkien'in 5 kitabını seçtik. Bu yazımızı da diziden önce okuyup, Tolkien'in önemli eserleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.