2022'nin ilk 5. kategori kasırgası: Hinnamnor Tayfunu 2022'nin ilk 5. kategori kasırgası: Hinnamnor Tayfunu

Meksika’nın Tamaulipas yakınlarında çekilen yeni UFO fotoğrafları internette bir anda viral oldu. 

Bölgede yaşayan Juanito Juan isimli vatandaşın çektiği fotoğraflar Twitter’da adeta fırtına gibi yayıldı. Juanito’nun yayınladığı yüksek kaliteli fotoğraflar klasik bir uçan daire içeriyor.

Viral tweet’e göre Juanito, UFO’yu fark ettiği sırada yaklaşan fırtınanın fotoğrafını çekiyordu. Fotoğrafçı daha sonra odağına UFO’yu aldı ve bu uçan dairenin gökyüzünde uçarken üç adet fotoğrafını çekti.

İşte o görüntüler:

Tanınmış bir Meksikalı “Ufolog” olan Jaime Maussan, fotoğrafları çeken Juan Juanito ile YouTuben kanalında konuştu.

Juan, içerik üreticisine “Bu bölgede çok fazla bu tip olay yaşandı. Şehirde yaşayan insanlar ‘Bunu ben de gördüm ama farklı bir şey gördüm. Fakat bir şey gördüğümden eminim’ demeye başladılar. Dün bir kadın geldi ve bana UFO’yu gece gördüğünü ama altında çok renkli ışıklar olduğunu ve bir uçağa asla benzemediğini söyledi” açıklamalarında bulundu. Juanito ve Ufolog Jaime Maussan'ın YouTube'da yaptıpı yayını aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Juan Juanito’nun çektiği fotoğraflar özellikle de 1940-1960 yılları arasında sık sık görülen (görüldüğü iddia edilen) ve 45 derece açıyla salınım hareketi yapan UFO’lara benzetiliyor. 

FaZ2wjfXEAAT62T