Disney +, popüler Marvel karakterlerini ekranlara getirmeye devam ediyor. WandaVision ile ilk denemesini yapan şirket, geçtiğimiz hafta başarılı yapımın finalini yayınladı. Sevilen dizinin ardında...

Netflix Temmuz 2022 içerikleri belli oldu! Tarihleri not alın Netflix Temmuz 2022 içerikleri belli oldu! Tarihleri not alın

Disney +, popüler Marvel karakterlerini ekranlara getirmeye devam ediyor. WandaVision ile ilk denemesini yapan şirket, geçtiğimiz hafta başarılı yapımın finalini yayınladı. Sevilen dizinin ardından hayranlar bir sonraki yapımı ilgiyle beklemeye başladı. İzleyicilerle buluşacak bir sonraki Marvel dizisi ise The Falcon and the Winter Soldier olacak. Disney+ platformuna özel olacak dizi çok yakında ekranlara geliyor.

Mini dizi, "Avengers" filminden aşina olduğumuz iki karakterin hikayesini anlatacak. Dizideki rolleri, önceki filmlerdeki oyuncular tarafından oynanmaya devam edecek. Falcon rolü Anthony Mackie tarafından, Winter Soldier rolü ise Sebastien Stan tarafından oynanacak. Sonunda merakla beklenen diziden dudak uçuklatan yeni bir fragman yayınlandı.

The Falcon and the Winter Soldier

"Coworkers" başlıklı fragmanda, karakterlerin arkadaşlıkları ve etkileyici aksiyon sahneleri içeriyor. Disney+, dizilerinde Marvel sinema filmi kalitesinde görsel efektler kullanmaya devam edecek. Dizi, "Avengers" adlı End Game filminin bitiminden sonra yaşanan olayları anlatıyor. Bu süreçte kahramanlar arkadaşlıklarını güçlendirirken aynı zamanda kötü adamlarla da savaşıyorlar.

Filmin fragmanı:

Yapım, 19 Mart'ta yayınlanacak ve Disney + platformuna özel bir çalışma olacak. Disney+ henüz Türkiye'de resmi olarak bulunmadığı için hayranların diziyi başka şekillerde izlemesi gerekecek. Başlangıçta "Falcon" ve "Winter Soldier" ın platformdaki ilk "Marvel" serisi olarak kullanılması planlanmıştı. Ancak koronavirüsün neden olduğu gecikmeler, dizinin de ertelenmesine neden oldu.