Karantina sürecinde çoğu yapımcının elinde biriken filmler, diziler, şovlar artık vizyona yavaş yavaş sürülmeye başladı. Dijital platformların verdiği rahatlık ile internetten aralıksız film keyfi...

BluTV fiyatlarına dev zam! İşte yeni zamlı fiyatlar... BluTV fiyatlarına dev zam! İşte yeni zamlı fiyatlar...

Karantina sürecinde çoğu yapımcının elinde biriken filmler, diziler, şovlar artık vizyona yavaş yavaş sürülmeye başladı. Dijital platformların verdiği rahatlık ile internetten aralıksız film keyfini çıkarabiliyoruz. İşte vizyona girecek o filmlerin aksiyon ve gerilim dolu fragmanları.

Zack Synder's Justice League

HBO Max
Bugünün en iyi çıkışını yapan tanıtım fragmanı kuşkusuz "Zack Snyder’s Justice League" olsa gerek. HBO Max'e 18 Mart'ta geliyor.

The Falcon and the Winter Soldier

Disney Plus+
Geçen hafta sonu Super Bowl sırasında 19 Mart'ta prömiyeri yapılacak olan yeni Disney Plus dizisi The Falcon and the Winter Soldier için yeni bir fragmanımız var. Eğer süper kahraman filmlerinden dizilerinden sıkıldıysanız çıkması planlanan birkaç şov ve film sizleri bekliyor.  

Nomadland

Hulu
Frances McDormand, kocası öldükten sonra Nevada'daki evini terk eden, karavanında yaşayan ve batıya seyahat eden evsiz bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Fragmanın absürd havası ile sanki bir belgeselin fragmanını izliyormuşsunuz hissi uyandırıyor. David Strathairn aynı zamanda Chloe Zhao tarafından yazılan ve yönetilen ve Jessica Bruder'ın kitabına dayanan Nomadland filminde de rol alıyor. 19 Şubat Hulu'ya geliyor.

Old

M. Night Shyamalan’ın Eski, bir plajda tatil yapan ve birdenbire hızla yaşlanmaya başlayan bir ailenin hikayesi. Fragman, en iyi Shyamalan geleneğine uygun olarak çok ama çok ürkütücü ve film, Pierre Oscar Levy ve Frederik Peeters'ın grafik bilim kurgu romanı Sandcastle'dan uyarlandı. Film oyuncu kadrosuyla övünüyor: Gael Garcia Bernal, Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Aaron Pierre, Alex Wolff, Vicky Krieps, Abbey Lee, Embeth Davidtz, Rufus Sewell ve Ken Leung gibi isimler ile film bu yaz sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.

The Vault

The Good Doctor'dan tanıdığımız Freddie Highmore, Game of Thrones'tan Ser Davos hayran kaldığımız Liam Cunningham ve X-Men'den Jean Gray Famke Janssen ile bir banka soymak için bir araya gelen ekibin hikayesi. Dünya Kupası sırasında herkesin dikkati dağılırken hırsız ekip, İspanya Bankası'nın altındaki bir kasada saklandığı varsayılan kayıp bir hazineyi çalmaya çalışıyor. The Vault 26 Mart'ta sinemalara çıkması planlanıyor.

F9: Fast and Furious

Vin Diesel'in dönüşü ile aksiyon tam gaz devam ediyor. Serinin dokuzuncusu, olan film, bazı hayranları tarafından bu kadar uzun bir seri olmasına gerek bulunmadığı yönünde şikayetçi. Diesel’den Dom Toretto, ailesiyle kimseyi rahatsız etmeden şehrin dışında huzurlu ve sessiz bir hayat yaşıyor ve klişe ile son bularak ailesine tekrar katılıyor. Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris ve Jordana Brewster rollerini yeniden canlandırmak için geri döndüler ve Helen Mirren, Charlize Theron ve Cardi B gibi bir çok süpriz isim bulunuyor. Tabi bu arada hızlı arabaları unutmamalıyız. F9'ın vizyon çıkış tarihi tam olarak belli değil ama yakın olduğu kesin.