Günümüzde Zoom, Skype, Whatsapp gibi uygulamaların sesli veya görüntülü çağrı sistemlerini kullanırken rahatsızlık veren ses kirliliğini engelleyecek devrim niteliğinde bir uygulama ile karşınızdayız. Krisp!

Krisp, Windows, Mac, iOs ve Android kullanıcılarının ücretsiz indirip kullanabileceği gürültü engelleme yapay zekasına sahip programdır. Skype, WhatsApp, Zoom gibi görüntülü konuşma, sesli aramaya izin veren iletişim uygulamalarında ve YouTube’da yayın yaparken arka plan gürültüsünden kurtulmanız için kullanabileceğiniz harika bir program. Mikrofon gürültü engelleme programı arayanlar için de en iyi seçeneklerden biri.

Herhangi bir mikrofon, hoparlör, kulaklıkla çalışan etkili bir gürültü engelleme programı olan Krisp uygulaması. Özellikle dış mekanlarda görüntülü konuşma yaparken arka plan sesini sıfıra indirmek için yararlanabileceğiniz bir programdır. Konuşmak için sessiz bir yer aramaktan bıktıysanız, arka plan sesini kesen bu programı tavsiye ederiz. Tek bir butona tıklayarak hem sizden gelen hem de karşıdan gelen gürültüyü engelleyebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan program ses işlemeyi yerel olarak iyileştirmektedir.

Bu bağlantı üzerinden programı indirmeye gerek kalmadan deneyebilirsiniz.

200’den fazla ülke 30 binden fazla kullanıcısı bulunan Krisp, hem bireysel hem de iş kullanıcılarına hitap etmektedir. Freelancerlar, yayıncılar, oyuncular, çağrı merkezleri, herkesin kullanabileceği bir gürültü önleme programı olan Krisp sesinizle uyum sağlayan yapay zeka teknolojisi kullanmaktadır.

OKUYUN  Google Chrome'un senkronizasyon özelliğiyle veri hırsızlığı yapılıyor!