Habitat Derneği ve CHOMAR iş birliği ile ücretsiz dağıtılan Siber Güvenlik Paketi ile bilgisayarınızı koruyun

Türkiye’nin ilk yerli anti virüs programı CHOMAR 15-30 yaş arası gençlere ücretsiz olarak sunuluyor. Habitat Derneği’nin desteğiyle hayata geçirilen proje sayesinde ücretsiz biçimde 1 yıllık antivirüs sahibi olabilir. Siber güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin siber güvenlik alanındaki yatırımları kapsamında oluşturduğu Siber Güvenlik Kümelenmesi ’ne de üye olmasıyla öne çıkan CHOMAR, adeta bir bekçi köpeği edasıyla bilgisayarınıza yapılacak saldırılara geçit vermiyor. İnternet güvenliği ve antivirüsten oluşan siber güvenlik paketi sayesinde, cebinizden beş kuruş çıkmadan siber güvenliğinizi sağlamanız mümkün.

Telefonlar için özel güvenlik

CHOMAR yalnızca bilgisayarınızı korumuyor. Aynı zamanda mobil tarafında da çalışmalarını sürdüren CHOMAR Antivirüs sayesinde bir linke tıklarken iki kere düşünmekten kurtuluyorsunuz. CHOMAR ile telefonunuzun siber güvenliğini sağlarken Habitat Derneği tarafından hediye edilen Siber Güvenlik sayesinde hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

CHOMAR Antivirüs ücretsiz nasıl yüklenir?

CHOMAR ve Habitat Derneği iş birliği ile 15-30 yaş arasındaki gençlere hediye edilen Siber Güvenlik Paketi’ne sahip olabilmek için aşağıda paylaşacağımız Tweet içerisindeki linke tıklayarak anında ücretsiz Siber Güvenlik Paketi’ne sahip olabilirsiniz.

 

OKUYUN  Twitter’dan ilginç satın alma! Zoom’a rakip mi geliyor?