Pek çok insanın en az bir kez de olsa izlediği Winnie the Pooh çizgi filmi çok farklı yapımlarla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Winnie the Pooh karakterinin hakları çok uzun süredir Disney'deydi fakat bu yıl telif haklarının süresi dolmasıyla karakter kamu mülkü haline gelmişti. Bu da ilk önce sinema sektöründen insanların ilgisini çekti. 

100 Acre Ormanı'nda yaşayan ve Christopher Robin adlı bir çocukla arkadaşlık eden Winnie the Pooh, artık yakın arkadaşı Piglett ile birlikte birer cani olarak karşımıza çıkacak. YönetmenRhys Waterfield, Winnie the Pooh ve Piglett'in yer aldığı korku filmi Winnie the Pooh: Blood and Honey'i hayata geçiriyor. Filmden ilk fragman yayınlandı.

Winnie the Pooh: Blood and Honey fragman:

Filmde, Christopher Robin'in büyüyüp üniversite için evinden ayrıldığını, Robin'in ayrılmasının ardından insan dostlarının etkisinden uzaklaşan Winnie ve Piglett'in içindeki vahşi kişiliğin ortaya çıktığını izleyeceğiz.

Yapay zeka Obi-Wan dizisinde Darth Vader'ı seslendirdi! Seslendirme sanatçıları işsiz mi kalacak? Yapay zeka Obi-Wan dizisinde Darth Vader'ı seslendirdi! Seslendirme sanatçıları işsiz mi kalacak?

Yönetmen Rhys Waterfield yaptığı açıklamada, yapımın tounun ve ana fikrinin absütrlüğe uygun ve gerçekçi bir korku deneyimi yaratmaya uygun olduğunu söylüyor. Waterfield, "Böyle bir film yapmak istediğinizde -ki gerçekten tuhaf bir konsept- hiçbir şeyin korkunç olmadığı ve gerçekte sadece utanç verici olduğu, aptalca olduğu bir yola girmeniz çok kolay. Biz ikisinin arası bir şey yapmak istedik." ifadelerini kullandı.

2022-09-01 11_06_12-Window

Waterfield aynı zamanda filmin yapımcılığını da Scott Jeffrey ile paylaşıyor. İkilinin stüdyosu olan Jagged Edge Productions tarafından yapılan filmin dağıtımını ise ITN Studios üstlenecek. Film bu yıl bitmeden vizyona girecek.