WhatsApp, yeni bir güncelleme ile Hikaye benzeri 'Durum' özelliğine yeni tepki seçenekleri eklemeyi planlıyor. Bu güncelleme ile kullanıcılar artık

NVIDIA'nın uygun fiyatlı çözümü GTX 1630 tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri NVIDIA'nın uygun fiyatlı çözümü GTX 1630 tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri
WhatsApp, yeni bir güncelleme ile Hikaye benzeri 'Durum' özelliğine yeni tepki seçenekleri eklemeyi planlıyor. Bu güncelleme ile kullanıcılar artık WhatsApp durum sekmesi gönderilerine hızlı tepkiler gönderebilecek. WABetainfo tarafından fark edilen bu yeni özellik ile, yakında gelecek bir güncelleme ile WhatsApp durumuna hızlı tepkiler vermek mümkün olacak. Paylaşılan açıklamaya göre:
"Hızlı Tepkiler, Instagram'da bir Hikayeye tepki verirken kullandığımız özelliğin aynısı olan WhatsApp'ta bir durum güncellemesini görüntülerken hızlıca bir emoji göndermenin bir yolu!"
Ekran görüntüsüne göre, WhatsApp'ın başlangıçta sekiz farklı emoji eklemek için bir plan üzerinde çalıştığını gösteriyor. Bu emojiler: yüz puan, ağlamaklı yüz, ağzı açık, ağlayan yüz, katlanmış eller, alkışlayan eller, parti şapkası ve kalp gözlü gülen yüz. WABetaInfo'ya göre bu güncellemeyle, “duruma bir tepki atıldığında, sohbette linklenen basit bir emoji olarak görünecektir”. Ancak WhatsApp, tepki özelliği için yalnızca Durum’da görülebileceği bir kullanıcı arayüzü üzerinde çalışıp çalışmadığı henüz belli değil. Bu özelliğin şimdilik sadece masaüstü sürümü için geliştirildiği söyleniyor, ancak muhtemelen aynı işlev bir süre içinde iOS ve Android kullanıcıları için de görülebilecek. Değerli düşüncelerinizi biz Megabayt ekibiyle yorumlarda paylaşabilirsiniz.