iPhone fiyatları Ağustos 2022! Güncel iPhone fiyatları ne kadar? iPhone fiyatları Ağustos 2022! Güncel iPhone fiyatları ne kadar?

WhatsApp, neredeyse 1 aydır test edilen tüm Android telefonlar için video sesi kapatma özelliği getirdi. iOS kullanıcılarının ise bu özelliği kullanması için daha uzun süre beklemesi gerekecek.

WhatsApp nihayet, Şubat ayı başlarında Android Beta sürümünde test edilen bu özelliği tüm Android kullanıcıları tarafından kullanılabilecek hale getirdi. Yeni özellik ile WhatsApp Android kullanıcıları, videoyu karşı tarafa gönderirken sesini kapatabilecek. İster WhatsApp'ın kendi kamera uygulamasını kullanarak bir video kaydediyor olun, ister galeriden bir video göndermeye çalışıyor olun, video düzenleme ekranının sol üst köşesindeki "sessiz" simgesine dokunarak videoyu sessize alabilirsiniz. Anlık çekilen videoların ses kalitesi zayıf olabilir veya aşırı arka plan gürültüsü içerebilir, artık bunlar bir sorun teşkil etmeyecek. WhatsApp, kullanıcıların bu "sesleri" karşı tarafa iletmesini önlemek için sessiz bir video özelliğine sahip. Şimdilik, WhatsApp yalnızca Android kullanıcıları için sessiz bir video özelliği yayınladı. Ancak güncelleme kademeli olarak kullanıcılara ulaştığı için bazı kullanıcılar özelliği henüz kullanamayabilir. Android akıllı telefon kullanan kullanıcılar, uygulamayı Play Store üzerinden v2.21.3.19'a güncelleyerek bu özelliği kullanmaya başlayabilir. Şu anda bu özelliğin iOS için ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmemektedir.