Psikolojik korku oyunu The Medium dizi oluyor Psikolojik korku oyunu The Medium dizi oluyor

Yakında çıkacak olan Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisi ile birlikte Tolkien'in yarattığı muhteşem evren geri dönüş yapacak. Ayrıca sırada bizleri bekleyen bir de Gollum oyunu var. Serinin hayranları ise Epic Games'in yeni oyun motoru Unreal Engine 5'i kullanarak muhteşem bir oyun fragmanı hazırladı. 

Unreal Engine 5'te yapılan yeni bir Lord of The Rings oyunu muhtemelen herkesin istediği bir şey şuan ise elimizde hayran yapımı bir fragman mevcut sadece. Hibir zaman oynayamayacağımız bir fragmanı izliyor olsak da ileride bu tip bir yapım için iştahımızı kabartmaya yetiyor.

2022-08-07 12_20_11-Window

YouTube kanalı Enfant Terrible , Lord of the Rings oyunu için hayran yapımı bir konsept fragman yükledi. Fragman, Orta Dünya'yı Unreal Engine 5'te hayata geçirmek için çeşitli sanatçıların eserlerini ve görüntülerini kullanıyor.  Mordor Kulesi'nden Shire'a kadar büyüleyici görseller, insanın eline bir oyun kontrolcüsü alıp oynama isteği uyandırıyor.

Tolkien'in dünyası çok geniş ve inanılmaz bir macera oyununda kullanılmayı bekleyen çok fazla potansiyel içeriyor.  Fangorn Ormanı'nda seyahat ettiğinizi veya Miğfer Dibi Savaşı'na katıldığınızı hayal etmeniz bile gerçekten büyüleyici.