Son yılların en popüler dijital platformlarından olan canlı yayın platformu Twitch, giderek büyümeye devam ediyor. Twitch'in en çok sevilen özelliklerinden olan canlı yayınlar sırasında ve sonrasında kısa klipler oluşturma özelliği birçok insan tarafından kullanılıyor. Twitch yayınlarından alınan klipler internet üzerinden linkler vasıtasıyla paylaşılabiliyor ve tekrar izlenebiliyor. Peki Twitch klipleri nasıl indirilir? Twitch klip indirmenin en kolay yöntemi ne? İşte Twitch kliplerinizi bilgisayarınıza indirmenin en kolay yöntemi:

Programsız Twitch kliplerini indirme

1- İlk önce indirmek istediğiniz klibi bulun ya da kendi klibinizi aşağıdaki görünen şekilde Twitch üzerinden alın.

2- Daha sonra klibin linkini aşağıdaki görünen şekilde bulup kopyalayın.

iPhone sıcaklığı nasıl ölçülür? iPhone sıcaklığı nasıl ölçülür?

3- Klibi indirmek için bir internet sitesinden yararlanacağız. Clipr ismi verilen bu internet sitesine gitmek için tıklayın

4- Kopyaladığımız linki aşağıda görünen url kısmına yapıştırıyoruz ve "Download Now" butonuna basıyoruz

5- İşlem tamamlandıktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacak. Bu ekrandan klibin alındığı yayının kalitesine göre 1080p, 720p, 480p ve 360p indirme seçeneklerinden birini seçerek "Download" butonuna basıyoruz.

Ve işlem tamam. Twitch'ten aldığınız klip bilgisayarınıza inecektir. Sorularınızı yorumlarda Megabayt ekibine aktarabilirsiniz. 

Twitch klipleri nasıl indirilir videolu anlatım;