Geliştiriciliğini RealityArts'ın, yayıncılığını ise Toplitz Productions'ın yaptığı Unawake, yakın dövüş odaklı bir aksiyon macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Unreal Engine 5 ile geliştirilen Unawake, Türkçe altyazı ve arayüz desteğine sahip olacak ve birinci şahıs bakış açısı ile oynanacak. Oyunun hikayesine baktığımızda ise cennet ve cehennem arasında süren savaşın merkezinde olacağız ve insanoğlunun kaderini belirleyeceğiz. RPG ögelerini de içerecek oyunda, karakter ve beceri ağacı gibi sistemlerin yer alması bekleniyor.

İşte Unawake için yayınlanan duyuru fragmanı:

2023 yılında çıkması beklenen oyun için net bir çıkış tarihi paylaşılmadı. PC platformu için duyurulan oyunun konsollara ya da mobil platformlara gelip gelmeyeceği belli değil. 

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Unawake Tanıtım Bülteni

Cennet ve Cehennem arasındaki kadim savaşın sonucu sizin tarafınızdan belirlenecek.

Antik bir yerleşimde yapılan bir kazı sonucunda bulunanlar sadece tarihi değerleri ve paha biçilmez eserleri ortaya çıkarmadı. Hiçkimse bu olağanüstü mekanın sunduğu şeyleri ve insanoğlunun başına açacağı belaları düşünememişti.

Özel olarak yeraltı yerleşimlerine girmek için eğitilmiş birisi olarak bilinmez bir dünyaya doğru ineceksiniz. Öyle bir dünya ki bildiğiniz her şeyi tepetaklak edecek. Attığınız her adım, sizi deliliğin derinliklerine götürürken aynı anda da akılalmaz gerçekleri keşfedeceksiniz. Gerçekliğiniz ve algınız sonsuza dek değişecek.

Hızlı ama taktiksel birinci kişiden yakın dövüş sistemi ile hayal gücünüzü zorlayacak kadar güzel ve detaylı üretilmiş nefes kesen rüya arazilerinde savaşın. Detaylı özelleştirme sistemi ile binlerce değişik varyasyon yapabileceğiniz silahlarınızla imkansız dövüşlere korkusuzca girin ve insanoğlunun kaderini değiştirecek karanlık gizlere doğru olan maceranıza ilerleyin.

Elon Musk’ın 12 yaşında yaptığı oyunu siz de oynayabilirsiniz Elon Musk’ın 12 yaşında yaptığı oyunu siz de oynayabilirsiniz

2022-08-10 14_09_35-Window

Özellikler

  • Sadece Unreal Engine 5’in verebileceği, nefes kesici güzellikte ve detayda üretilmiş fantastik mekanlarda oyunun muhteşem atmosferini hissedin.
  • Hızlı ve taktiksel birinci kişi görüşlü yakın dövüş sistemi: Siz, sizin dövüş stilinize göre savaş tarzını değiştiren yapay zekaya göre mücadele ederken hiçbir dövüş birbirinin aynısı değil.
  • Hikaye bazlı ilerleyiş: Çağları aşan, bilimkurgu, tarih ve karanlık fanteziyi birleştiren destansı hikayeyi keşfedin. Distopik bir kıyamet vaktinde, Cennet ve Cehennem’in kadim savaşı sona ererken insanoğlunun kaderini belirleyin.
  • Deneyim tabanlı Karakter ve Yetenek geliştirmesi: Seviye atlayın, yeni yetenekler öğrenin ve bunları giderek gelişen düşmanlar karşısında avantajınıza kullanın.
  • Oynanışınızı değiştiren 20’den fazla yetenek: Cehennem savaşına nasıl devam edeceğiniz tamamen sizin seçeneğinizde.
  • Çok sayıda silah ile düşmanlarınızı yok edin: Güvenilir kılıcınızdan yay ve oklarınıza; düşmanlarınızı yok etmek için birçok yol bulacaksınız.
  • Silahlarınızı özelleştirerek sonu bitmez savaşlarda avantaj elde edin: Elemental efektler ve gücünüzü arttıran eklentilerle silahlarınızı hayalinizdeki gibi geliştirin.