Yerli otomobil Togg'da yeni bir fırsat dönemi başladı. Togg'un uygulaması olan Trumore'u indiren kullanıcılardan bazıları, şirketin Teknoloji Kampüsü'nü gezme ve elektrikli otomobili test etme fırsatı yakalayacak.

Togg Trumore ile 40 kişi yerli otomobili test edecek

Resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, yerli otomobil (akıllı cihaz) Togg'un uygulaması Trumore'u indiren her 25 bininci kişinin Teknoloji Kampüsünü gezebileceği ve Togg C-SUV modelini test sürüşüne çıkarabileceği açıklandı. Şanslı 5 kişi de şimdiden belli oldu.

Tesla açığını bulan kullanıcılar, arabalarını bedavaya otopilot olarak kullanıyor! Tesla açığını bulan kullanıcılar, arabalarını bedavaya otopilot olarak kullanıyor!

Togg’dan gelen açıklamada, “Trumore’u indiren her 25 bininci kişiyi, toplamda 40 kullanıcımızı Nisan ayında Teknoloji Kampüsümüzü ziyaret etme ve akıllı cihazımızla test sürüşüne davet ediyoruz. Şimdiden ilk 5 misafirimiz belli oldu” ifadeleri kullanıldı.

Trumore nasıl indirilir?

Trumore uygulamasını indirebileceğiniz özel bağlantı da yayınlandı. ‘BURAYA TIKLADIĞINIZDA’ işletim sisteminiz otomatik olarak algılanıyor ve cihazınızdaki uygulama mağazasına yönlendiriliyorsunuz. Uygulamayı indirip bir kimlik (ID) oluşturmanız gerekiyor. Bu sayede Togg'u test edecek şanslı kullanıcılardan biri olma şansı yakalayabilirsiniz. Kullanıcılar Trumore platformu üzerinden katılacakları bir yarışma ya da dilerlerse kura yöntemiyle Togg akıllı cihazına ön sipariş verme hakkı elde edebilecek.

Togg’un mobil uygulaması Trumore yayınlandı: Ön sipariş hakkı kazanabilirsiniz Togg’un mobil uygulaması Trumore yayınlandı: Ön sipariş hakkı kazanabilirsiniz

2023 adet üretilecek 100. yıl özel seri Togg C-SUV geliyor: NFT ile ön sipariş hakkı 2023 adet üretilecek 100. yıl özel seri Togg C-SUV geliyor: NFT ile ön sipariş hakkı

Editör: Burak Karahan