Instagram'a hikaye atmayı sevenleri bayram ettirecek yenilik açıklandı! Instagram'a hikaye atmayı sevenleri bayram ettirecek yenilik açıklandı!

TikTok'ta bir anda ünlü olan ve tek kelime etmeden çektiği videolarla fenomen haline gelen Khaby Lame, platformun en çok takipçisi olan içerik üreticisi haline gelmişti. Khaby, TikTok'ta ünlü olan viral içeriklere verdiği tepkileriyle ünlü olmayı başarmıştı. Ayrıca Binance isimli kripto para borsası ile iş birliği yaparak marka elçisi de olmuştu.

Muhtemelen herhangi bir sosyal medyada dolaşırken Khaby Lame'in videolarına denk gelmişsinizdir. Tek kelime bile etmeden çektiği videolarıyla ünlenen Lame'in menajeri Alessandro Riggio, özel bir röportajda Khaby’nin bir paylaşım başına ne kadar kazandığını açıkladı. 

rzjw5u08o8fvc8z7wpgd

Tek videoda neredeyeyse milyon dolar kazandı

Khaby Lame'in menajeri olan Alessandro Riggio, Fortune dergisine verdiği röportajda, 22 yaşındaki içerik üreticisinin TikTok şöhreti ve yaptığı anlaşmalar sayesinde bu yıl 10 milyon dolar kazanma yolunda olduğunu açıkladı.

Hugo Boss ile anlaşan içerik üreticisinin menajeri bu anlaşmanın detaylarını da paylaştı. Milano Moda Haftası defilesinde yürüyen ve bu yürüyüşü TikTok hesabında paylaşması için Khaby Lame’e Hugo Boss, 450.000 dolar ücret ödedi.

Bir diğer anlaşmayı Hollywood stüdyosu ile y apan TikTok fenomeni, bu anlaşmadan 750.000 dolar kazandı.

Paranın Khaby için önemli olmadığını söyleyen menajer Riggio, ünlü içerik üreticisinin bankada ne kadar parası olduğunu bile bilmediğini açıkladı. Khaby’nin şimdiki hedefinin ise İngilizce öğrenerek oyuncu olmak ve bir gün Will Smith ile bir filmde rol almak olduğu açıklandı.