New Jersey polisi, yaklaşık 5.000 eğlence düşkününün bir TikTok partisi için sahil beldesine akın etmesinin ardından yaşanan gerilim sonucunda sokağa çıkma yasağı ilan etti. New Je...

Düşük sistemli bilgisayarlarda oynayabileceğiniz 5 harika oyun! Düşük sistemli bilgisayarlarda oynayabileceğiniz 5 harika oyun!
New Jersey polisi, yaklaşık 5.000 eğlence düşkününün bir TikTok partisi için sahil beldesine akın etmesinin ardından yaşanan gerilim sonucunda sokağa çıkma yasağı ilan etti. New Jersey, Long Branch'de partiye katılanlar arasında çıkan kavgaların ardından yetkililerin kalabalığı dağıtmak zorunda kaldılar. Hava karardıktan sonra katılımcıları dağıtmaya çalışan polis ve eğlence grubu arasında bazı çatışmalar yaşandı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, birkaç klip de kalabalığın arasında çıkan kavgaları gözler önüne serdi. [video width="576" height="1024" mp4="https://megabaytcom.teimg.com/megabayt-com/wp/uploads/2022/05/tiktok.mp4"][/video]   @stuffed_0live adlı bir TikTok kullanıcısı bir apartman balkonundan çektiği TikTok videosunda, düzinelerce polisin kalabalığın üstüne doğru yürüdüğü görüldü. Acil sokağa çıkma yasağı 22 Mayıs Pazar günü saat 21.00'den sabah 5'e kadar yürürlüğe girdi ve kamu güvenliği endişeleri öne sürerek bölge sakinlerinin bölgeyi terk etmelerini emredildi.