Netflix'in başarılı uyarlama dizisi The Witcher'ın 3. sezonuyla ilgili yeni bilgiler geldi. Netflix'in TUDUM adlı etkinliğinde, The Witcher'ın 3. sezonunun 2023 yazında çıkacağı açıklandı.

The Witcher dizisinin yıldızları Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan, Netflix’in Cumartesi günü düzenlediği TUDUM etkinliğinde konuştu. Dizinin yeni sezonunun önümüzdeki yaz çıkacağını açıklayan oyuncular, yeni sezonuns etinden sahne arkası görüntülerin de paylaşılacağını belirtti.

Daha önce Netflix sosyal medya hesaplarından  Cavill, Chalotra ve Allan’ın sette çekilen bir fotoğrafı paylaşılmış ve 3. sezonun yolda olduğuna dair ipucu verilmişti. Bu fotoğrafta “Ailemiz tekrar bir araya geldi. Witcher 3. sezon resmi olarak yapım aşamasında” tweeti paylaşılmıştı.

The Witcher çekimleri Temmuz 2022'de COVID-19 nedeniyle durmuştu.Netflix, çekimlerin Covid nedeniyle durdurulduğunu ve güvenli ortam sağlandığında çalışmalara başlayacaklarını belirten bir açıklamada bulunmuştu.

Ayrıca dizinin baş yapımcısı Steve Gaub da, 3. sezonun gelişini setten bir kafatası fotoğrafı paylaşarak kutladı.

The Witcher 3. sezon, 2023 yazında Netflix’te yayınlanacak. Ayrıca Netflix'in TUDUM etkinliğini aşağıdan izleyebilirsiniz.

FTX skandalı dizi oluyor: Amazon dizi için talepte bulundu FTX skandalı dizi oluyor: Amazon dizi için talepte bulundu