Polonyalı oyun geliştiricisi CD Projekt'in dijital oyun satışı mağazası olan GOG.com, sık sık oyunculara sunduğu ücretsiz oyunlarla biliniyor. Son olarak ise The Witcher Enhanced Edition ücretsiz oldu.

CD Projekt firmasının en büyük serisi olan The Witcher'ın ilk oyunu oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde The Witcher evreninde geçecek birçok oyunun duyurusu resmi olarak yapılmıştı. Daha önce The Witcher evrenine girmeyenler için The Witcher Enhanced Edition'ın ücretsiz olması güzel bir fırsat.

The Witcher Enhanced Edition nasıl ücretsiz alınır?

Normalde GOG'un verdiği oyunları ve ücretsiz paketleri internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak alabiliyorduk. Fakat bu kez muhtemelen GOG'un uygulamasını kullanmaya teşvik amacıyla  GOG Galaxy 2.0 uygulamasını indirmemiz isteniyor.

Palworld, 'bug avlayacak' çalışanlar arıyor! Palworld, 'bug avlayacak' çalışanlar arıyor!

The-Witcher-Enhanced-Edition-GOG-Galaxy.jpg

Oyunu kalıcı olarak kütüphanenize eklemek için GOG Galaxy 2.0 uygulamasını bilgisayarınıza indirin. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra GOG hesabınıza giriş yapın ve karşınıza çıkan ekranda “The Witcher Enhanced Edition‘ı Talep Edin ve en iyi GOG tekliflerini kaçırmayın” ibaresine tıklayın. 

Onayları veridkten sonra oyun kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir.

Editör: Burak Karahan