Oyuncuların Naughty Dog'un The Last Of Us video oyununda Tess rolüyle tanıdığı Annie Wersching 45 yaşında hayatını kaybetti. Wersching'e 2020'de kanser teşhisi kondu ancak hastalığı ve tedavisi boyunca Star Trek: Picard gibi dizilerde rol alarak oyunculuğa devam etti. 

Annie Wersching'in eşi ünlü oyuncunun ölüm haberini duyuran kişi oldu.

Annie-Wersching-_-Tess-925x470

24 dizisinde oynadığı Ajan Renee Walker karakteriyle büyük sahnede tanınmaya başlayan oyuncu, bir süredir kanserle mücadele ediyordu. Ünlü oyuncu ayrıca Bosch ve Timeless'taki rolleriyle de tanınıyordu. Wersching'in üç de çocuğu vardı. Ünlü oyununun ne tür bir kanser nedeniyle vefat ettiğini ise bilmiyoruz.

Naughty Dog'dan Neil Druckmann, “Sevgili arkadaşım Annie Wersching'in vefat ettiğini yeni öğrendim . Güzel bir sanatçıyı ve insanı kaybettik. Kalbim paramparça. Düşünceleri sevdikleriyle birlikte.” dedi.

Aşağıdaki videoda görebileceğiniz gibi,  Wersching sadece Tess'in sesini sağlamakla kalmadı, aynı zamanda hareket yakalama rolünü de canlandırdı.

NASA'nın uzay araştırmalarında kullandığı bu materyalle çanta yaptılar! NASA'nın uzay araştırmalarında kullandığı bu materyalle çanta yaptılar!

Annie Wersching'in Rol Aldığı Projeler

  • Star Trek: Enterprise
  • Star Trek: Picard
  • The Vampire Diaries
  • Marvel's Runaways
  • 24
  • The Last of Us (Oyun)

The Last of Us dizisini izlemeden önce oyunu oynamalı mısınız? Ya da tam tersi? The Last of Us dizisini izlemeden önce oyunu oynamalı mısınız? Ya da tam tersi?

Editör: Burak Karahan