Need for Speed Mobile isimli yeni mobil yarış oyununun test aşamasından bir oynanış videosu sızdırıldı. Çinli mobil oyun uzmanı Tencent‘in geliştirdiği Need for Speed Mobile, oynaması ücretsiz bir oyun olacak.

Test görüntülerini sızdıran Reddit Kullanıcısı, oyunun test aşamasında sadece 3 araba olduğunu söyledi. Bunlar: McLaren F1, Lamborghini Aventador SVJ ve Lamborghini Gallardo.

İşte oyundan görüntüler:

Need for Speed Mobile 2022 (Tencent) Gameplay Leaked from needforspeed

Görüntüleri sızdıran kullanıcı, oyunun Unreal Engine 4 ile geliştirildiğini ve Need for Speed Heat oyunundaki şehir haritasının değiştirilmiş bir versiyonunda geçeceğini belirtiyor. Ayrıca oyunda bolca drift yapacağımızı da ekliyor.

Tencent ayrıca önümüzdeki hafta küresel olarak piyasaya sürülecek olan Apex Legends Mobile’da da, Need for Speed’in haklarının sahibi olan EA ile çalışıyor . Oyun, PUBG Mobile’ın arkasındaki geliştiriciler grubu olan Tencent’in Lightspeed & Quantum Studios ile birlikte Respawn’daki özel bir ekip tarafından geliştiriliyor. Tencent ayrıca Activision için Call of Duty Mobile’ı geliştirdi ve Ubisoft için bir Assassin’s Creed mobil oyunu üzerinde çalışıyor .

OKUYUN  Riot bombayı patlattı! Valorant Mobile geliyor