Xiaomi’nin son akıllı bilekliği olan Xiaomi Mi Band 5’ten sonra yenisi Xiaomi Mi Band 6 çok yakında geliyor. Model için resmi kayıttan görsel geldi. 

Xiaomi, Mi Band 6’nın geçtiğimiz aylarda resmiyete geçeceğini söylemişti. Çok yakında lanse edilecek üründen yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 

Modelin şimdi gündeme gelme sebebiyse resmi kayıtlardan gelen fotoğraf oldu. Görselde akıllı bileklik yalnızca yandan görünüyor ama bu görüntü bile tasarımın akıllarda netleşmesini sağlıyor. Mi Band 5 ile gövdesel açıdan farklı olmayan bilekliğin şarj aparatıyla geleceği görünüyor. Mi Band 6 tasarımının Mi Band 5’ten daha dikey olarak büyük bir renkli ekrana sahip olacağı düşünülüyor. Fotoğrafta görüldüğü üzere arkasında bir nabız sensörü bulunuyor ve silikon kayışa sahip. 

Xiaomi Mi Band 6 ile ilgili diğer bilinenler:

Daha önce edindiğimiz bilgilere göre, üründe yerleşik olarak GPS yer alıyor. Aynı zamanda akıllı bilekliğin, kişilerin telefonlarına gelen SMS mesajlarına da cevap verebileceği söyleniyor. Bildiğimiz kadarıyla model iki farklı versiyona sahip olacak: NFC’li ve NFC olmayan. Amazon Alexa desteği getirecek ve netleştiği üzere kandaki oksijen seviyesini (SpO2) ölçebilecek. 

OKUYUN  The Walking Dead'in final sezonunun yayın tarihi belli oldu!