Samsung‘un Ağustos ayında yapacağı lansmanda Galaxy Note serisi yerine tanıtacağı telefonlar belli oldu.

Galaxy Note serisi bu yıl herhangi bir güncelleme almayacak, bu da Samsung hayranlarının Ağustos ayında başka bir Galaxy Unpacked sunumu olmadan bırakılma olasılığı olduğu anlamına geliyor. Ancak Güney Koreli teknoloji şirketi bu boşluğu dolduracak bir başka planı var. Ağustos ayında Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy S21 Fan Edition lansmanının düzenleneceği bildirildi.

Güney Koreli haber kaynakları, önümüzdeki Ağustos ayının bu üç yeni ürünün duyurulmasının en muhtemel zamanı olduğunu belirtmekteler. Özellikle Samsung‘un Ağustos ayı sonunda Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy S21 FE satışlarının başlaması için yerel dağıtıcılarla görüşmelerde bulunduğu söylenmekte. Bu, dolaylı olarak, yeni ürünlerin lansmanının 19 Ağustos’ta yapılacağına dair daha önceki bir sızıntıyı doğrular nitelikte.

Mevcut verilere göre, yeni ürünlerin önceki modellerden daha ucuz olacağı düşünülüyor. Bazı kaynaklara göre iseyse bu akıllı telefon modelleri şarj aletleriyle birlikte satışa sunulacak. Ancak Samsung şimdiye kadar bize yeni Galaxy cihazlar hakkında herhangi bir ipucu vermiş değil. Ancak söylentiler ve sızıntılar, 3 Ağustos’ta düzenlenmesi beklenen lansmanla ilgili beklentileri yükseğe çıkarmış durumda diyebiliriz.

OKUYUN  Akıllı telefon sektöründe yarış kızışıyor: Realme rakipleri geçti!