Samsung Galaxy A82’nin de içinde olduğu sızıntıların sayısı her geçen gün artıyor. Yakında resmiyet kazanması beklenen akıllı telefonun bazı pazarlarda Galaxy Quantum 2 adıyla satışa sunulacak.

Yayınlanan yeni fotoğraflar, cihazın hem ön yüzünü hem de arka yüzünü ortaya çıkardı. Akıllı telefonun arkasında delikli ekranlı dikdörtgen bir kamera ünitesini gözler önüne seriyor.

Galaxy A80‘de bulunan dönen kamera mekanizması, modelinin devamı olarak nitelendirilen Galaxy A82 modelinde olmayacak. Oysa dönen kamera sistemi sayesinde Galaxy A80’in konumu ve rekabet ayrı bir yerde konumlanıyordu.

Samsung Galaxy A82’nin Teknik Özellikleri

Akıllı telefon, 32 megapiksellik bir selfie kamerası için küçük bir delik olan 6,7 inç FullHD+ çözünürlüklü Süper AMOLED ekrana sahip olacak. Ayrıca Snapdragon 855+ işlemci, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı da içeriyor.

Galaxy A82’nin arka panelinde 64, 12 ve 8 megapiksel sensörlü üçlü kamera sistemi yer alıyor. Cihaz, Android 11 tabanlı bir One UI 3.1 arayüzüne sahip olacak. Son olarak 15W hızlı şarjı destekleyen 5.000 mAh pile sahip.

OKUYUN  Xiaomi'den insan gözünden esinlenilen "sıvı lensli" akıllı telefon!