Apple‘ın bu yıl piyasaya sürmeye hazırladığı yeni iPhone modelleriyle ilgili detaylar netleşmeye devam ediyor. Bu sefer, iPhone 12 Pro Max ile yan yana CAD çizimlerine dayalı 3 boyutlu yazıcı ile basılmış iPhone 13 Pro Max modelini gösteren fotoğraflar ortaya çıktı.

Yeni iPhone 13 Pro Max, önceki modelden daha kalın olacak. Bildiğiniz gibi iPhone 12 Pro Max 7,40 mm kalınlığa sahipti. Devam modeli 7.65 mm gövde ile gelecek gibi gözüküyor. Bu da iki cihaz arasında 0,25 mm kalınlık farkını gözler önüne seriyor.

Tüm bunlara ek olarak iPhone 13 Pro Max, selefine göre daha büyük bir kamera birimine sahip olacak. Görüntü sensörlerinin boyutunda büyük bir artış olacağını görüyoruz. Şimdilik kamera özellikleri hakkında kesin bir bilgi olmadığını unutmayın.

Bu yıl yeni nesil iPhone serisinin her zamanki gibi Eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Koronavirüs salgınının seyri, lansman etkinliğinin formatını belirleyecek. Firma, duruma göre basına açık veya dijital ol arak bir etkinlik düzenleyerek yeni akıllı telefonlarını sahneye çıkaracak.

Yeni iPhone 13 Pro Max tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli fikirlerinizi yorumlarda biz Megabayt ekibiyle paylaşabilirsiniz.

OKUYUN  2026 yılında piyasaya sürülecek 'Minivan' Tesla böyle görünebilir...