Subway dövmesi yaptıranlara sandviç ömür boyu bedava!

Amerikan fast-food markası Subway, marka logosunun 'Footlong' yani 30 santimetrelik dövmesini yaptıran müşterilerine ömür boyu ücretsiz servis hizmeti sağlayacağını söyledi. Ayrıca sandviç cenneti Subway, 27 Temmuz'da Las Vegas'ta bulunan Bad Apple Tattoo dövme dükkanında bir partiye düzenleyecek.

Büyük dövme yaptırmak istemeyen müşterilere küçük tasarımlar sunulacak

Bunun yanı sıra logonun 30 santimetrelik dövmesini yaptırmaya cesareti olmayan müşteriler, daha küçük dövme tasarımları yaptırabilip ücretsiz diğer promasyonlarla ödüllendirilecek.

OpenAI, ChatGPT'nin o yeni özelliğini tanıttı! OpenAI, ChatGPT'nin o yeni özelliğini tanıttı!

subway dövmesi yaptıranlara sandviç bedava (2)

Omuza, önkola veya baldıra 7 santimetreye 7 santimetre dövme yaptırmayı göze alan müşteriler, Subway'den bir yıllık ücretsiz abonelik kazanıcak. Bu dövme ölçesini de büyük bulan, ancak Subway'den ücretsiz yemeğin tadını çıkarmak isteyen müşterilere ise, bilek, pazı ve ayağa 5x5 santimetrelik bir dövme yaptırarak bir ay boyunca ücretsiz sandviç verileceği belirtildi.

subway dövmesi yaptıranlara sandviç bedava (1)

Las Vegas'taki altı saatlik etkinlik boyunca Subway, 21 yaşın üzerindeki müşterilere 30 cm, 7 cm ve 5 cm'den oluşan 9 adet dövme tasarımı sunulacak.

Subway'in etkinliği sadece dövme ile kalmayacak

Ancak parti sadece dövme severlerle buluşmakla kalmayacak. Parti aynı zamanda konukların gün boyu dans pistinde hünerlerini sergilemeleri için bir DJ'i ve büyük sandviç markasını onurlandırmanın daha az kalıcı bir yolu olan grafiti sanatçılarını ağırlayacak.

subway dövmesi yaptıranlara sandviç bedava (3)

Ayrıca parti müdavimlerinin içecek ve yiyecek ikmalleri, dünya çapında mevcut olan ve isme veya numaraya göre sipariş edilebilen yeni Subway Series menüsündeki bol miktarda ücretsiz sandviç ve içeceklerle karşılanıcak.

Editör: Enes Sapmaz