Steam, 2017 yılında piyasaya sürülen ve milyonlarca oyuncunun dikkatini çeken ARK: Survival Evolved adlı oyunun indirme düştüğünü bildirdi. % 80 indirim sayesinde normal fiyatı 77 TL olan oyun şua...

Netflix, yeni strateji oyununu duyurdu! Netflix, yeni strateji oyununu duyurdu!

Steam, 2017 yılında piyasaya sürülen ve milyonlarca oyuncunun dikkatini çeken ARK: Survival Evolved adlı oyunun indirme düştüğünü bildirdi. % 80 indirim sayesinde normal fiyatı 77 TL olan oyun şuanda steam mağazasında 15 TL olmuş durumda.

Ark: "Survival Evolved" son birkaç yılın en popüler oyunlarından biri ve ciddi Steam indirimiyle oyun, yeni oyuncularını bekliyor. Bir süre önce Epic Games'in ücretsiz hale getirdiği oyun, şimdi Steam'de tam yüzde 80 indirimle satın alınabiliyor. Bir Epic Games kampanyasını kaçırdıysanız, Steam tarafından başlatılan kampanyanın sizi gülümseteceğini söyleyebilirsiniz. Ark: "Survival Evolved" Epic Games ve Steam'de 77 TL olarak listeleniyor. Ancak etkinliğin gelişmesiyle birlikte oyunun Steam üzerindeki fiyatı 15.40 TL'ye düştü. Şimdi yeni oyunlar arıyorsanız ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız, Steam tarafından başlatılan 6 saatlik kampanyayı kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

ARK: Survival Evolved nasıl bir oyun?

Ark: "Survival Evolved", güçlü bir geliştirme ekibiyle 2017 yılında piyasaya sürüldü ve insanlara ilginç bir hayatta kalma deneyimi sağladı. Oyunda ARK adlı bir adadan başlıyorsunuz, hayatta kalmak, hayvanları evcilleştirmek ve kendi imparatorluğunuzu kurmak için ihtiyacınız olan her şeyi üretmelisiniz. Tüm deneyim hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oyunlarda yaşanabilir. ARK: Survival Evolved'ın dikkat çeken yanlarından bir tanesi de Türkçe seslendirme desteğine sahip olması. Ülkemizdeki oyuncuların dikkatini çeken bu sorunu "ARK: Survival Evolved" göstermiş ve bu gerçek Steam'in başlattığı kampanyayı daha da ilginç kılıyor. Aynı zamanda oyunun orijinal versiyonu% 80'e ulaşmış olsa da ARK: Survival Evolved Explorer's Edition versiyonu da önemli bir indirim aldı. Bu sürüm genellikle 142 TL olarak fiyatlandırılır ve diğer bazı yazılım paketlerini de içerir, şu anda 30 TL'ye satılmaktadır. Haberimizin bu kısmı birçok oyuncuyu memnun edecek. "ARK: Survival Evolved" sistem gereksinimlerini kontrol ettiğimizde, bu oyunu orta ölçekli bir bilgisayarda da oynayabileceğinizi gördük. Geliştirici ekibin duyurduğu sistem gereksinimleri arasında 60 GB boş alan, 8 GB RAM, Intel Core i5-2400 işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 670 grafik kartı bulunuyor. Daha iyi bir sistem, en yüksek ayarlarda oyun oynamanızı sağlayacaktır. Steam tarafından başlatılan ve 21: 00'dan önce geçerli olan bu indirimden yine de yararlanmak istiyorsanız buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.