Apple’ın iPhone ve diğer cihazları için sunduğu müzik servisi Apple Music birçok artı sunsa da konu çalma listeleri olunca Spotify’ın galibiyetini birçok kişi kabul edecektir. Spotify’daki çalma listelerinizi dinlemek için normal olarak Spotify kullanmanız gerekli. Ancak eğer Apple Music’e geçiş yapmak istiyorsanız Spotify listelerinizi buraya taşımanın kolay bir yolu var.

Bugün sizlere iPhone, iPad ve Mac için ücretsiz bir uygulama olan Playlisty’yi anlatacağız.

Monitörün sesi nasıl açılır? Monitörün sesi nasıl açılır?

Spotify çalma listelerini Apple Music'e kolayca aktarma

Playlisty’yi kullanabilmek için Spotify’a kayıt oluyoruz. Eğer kaydımız varsa da Playlisty’yi yükledikten sonra Spotify hesabınızı uygulamaya bağlayın. Playlisty’yi açtıktan sonra ve Spotify’a bağladıktan sonra tüm çalma listeleriniz uygulamada görüntülenecektir. Buradan istediğinizi ya da hepsini tek bir seferde Apple Music’e aktarmayı seçebilirsiniz.

643x0w

Çalma listelerinizi seçin , uygulama Apple Music için bir çalma listesi oluşturacak ve bu şarkıların serviste bulunup bulunmadığını size söyleyecektir. Bazı şarkılar eksik olabilir, ancak hizmetler arasında bu ufak farklar olabilir.

Tüm çalma listesini Apple Music uygulamasına aktarmak için Oynat düğmesine basın ve aktarımı başlatın. Tüm çalma listesini Apple Music’e aktarmak istiyorsanız Playlisty uygulamasından listenin altındaki Save (Kaydet) butonuna basın ve Start (Başlat) deyip işlemi başlatın. 

Ayrıca YouTube Music’teki bir oynatma listesini Apple Music’e eklemek isterseniz Playlisty bunu da başarıyla yapıyor.

Uyarı: Playlisty'nin ücretsiz katmanı, çalma listesi başına en fazla 20 şarkı içe aktarmanıza olanak tanır. Daha büyük çalma listelerini içe aktarmak istiyorsanız tek seferlik ödemeler yapmanız gerekiyor. 

Uygulamanın mağaza sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz

2022 yazında Türkiye'de en çok hangi şarkılar dinlendi? Spotify istatistikleri paylaştı 2022 yazında Türkiye'de en çok hangi şarkılar dinlendi? Spotify istatistikleri paylaştı