WhatsApp son dönemde geliştirdiği ve kullanıcılara sunduğu yeni özelliklerle dikkat çekmeye devam ediyor. Meta’nın sahibi olduğu WhatsApp bu kez uygulamadaki emoji seçeneklerini artırmak için bir güncelleme yayınlıyor.

WhatsApp’ın beta sürümünde ortaya çıkan yeni emoji seçenekleri sayesinde, çift emojilerinde farklı renk tonları seçme şansı yakalıyoruz. WhatsApp şu an için beta test kullanıcılarına yeni emoji seçeneklerini sunmuş durumda.

Wabetainfo’nun paylaştığı görsellerde, WhatsApp’a gelecek tüm yeni renk kombinasyonlarını görebiliyoruz. Artık çift emojisi atarken farklı ten kombinasyonlarından emojiler seçebileceğiz. Beta kullanıcıları için yayında olan bu özellik, çok yakında tüm kullanıcılar için yayınlanacak.

Ayrıca son yayınlanan beta güncellemesiyle ilgili farklı notlarda verebiliriz. Bunlar arasında Android 12’de yaşanan kilitlenme sorununun çözülmesi, bildirim sesi sorununun çözülmesi örnek gösterilebilir.

Tüm bunların yanı sıra WhatsApp’ın 2022 yılında tıpkı Instagram’ın Reels özelliğine benzer bir özellik getirmesi de gündemde. Ayrıca oturumu kapatma seçeneği, süresiz herkes için silme özelliği ve birçok özellik yeni yılda bizleri bekliyor.

OKUYUN  Yok artık! Bebeklerinin cinsiyet açıklama partisi depreme neden oldu!