Bir uygulamaya bir telefon numarası girip istediğiniz kişinin yerini bulmak harika olmaz mıydı? Böyle bir şey mümkün ama bazı uyarılar var. Bir cep telefonu numarasının mevcut konumunu çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğiniz hakkında bilmeniz gerekenleri birlikte adım adım inceleyelim…

Bir telefon kİonumunu numarayla izleyebilir miyim?

İzleyebilirsiniz ve telefonun konumunu numarasına göre takip edebilirsiniz. Ters telefon sorgulaması servisine ihtiyacınız var. Ancak bu tür hizmetin bazı sınırlamaları vardır.

Ters telefon arama hizmeti size yalnızca genel alan konumlarını gösterebilir ve her zaman doğru değildir. Çağrıları gerçek zamanlı takip edemezler.

Peki, telefonunuzun konumunu daha doğru nasıl takip edersiniz?

Bir telefon izleme çözümüne ihtiyacınız var. Bu çözümler, cihazın hareketini gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar. Daha da önemlisi, gizli modda da çalışırlar. Telefon kullanıcısını gerekirse farkında olmadan takip edebilirsiniz.

Bir telefon konumunu çevrimiçi numaraya göre izleme

Spyic, The New York Times ve Android Authority gibi çok sayıda çevrimiçi kanalda yer alan tanınmış bir telefon konum izleyicisidir. Herhangi bir telefon numarasının konumunu web tarayıcınızdan hızlı bir şekilde izlemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Android ve iOS cihazlarla uyumludur ve kullanıcı dostudur.

Casus, telefon numaralarını nasıl izler?

Casus, gizli modda bir kişinin konumunu cep telefonu numarasına göre bulabilir , bu da telefon kullanıcısının telefonunun konumunu takip ettiğinizi bilmeyeceği anlamına gelir. Gizli mod hem iOS hem de Android’de çalışır. Uygulama, izleme için SIM kart, Wi-fi ve GPS kombinasyonunu kullanır.

İOS cihazlar için, Spyic web tabanlı bir çözümdür. Uygulama, cihaza bağlı hesabın iCloud yedeklemesini çıkarır. Üzerinde herhangi bir yazılım indirip yüklemeniz gerekmez. Uygulama yazılım indirmeleri olmadan çalıştığı için% 100 tespit edilemez.

Android cihazlar söz konusu olduğunda, Spyic, indirip kullanıcının cihazına yüklediğiniz küçük bir uygulamadır. Daha sonra uygulamayı gizleyebilirsiniz. Uygulama daha sonra arka planda görünmez bir şekilde çalışır. Görünür uygulama simgesi yok. Uygulama küçük ve gizli olduğu için bulunamıyor.

OKUYUN  Instagram hesabı nasıl silinir ya da kapatılır? Birlikte inceleyelim...

Uygulamanın kullanımı da güvenlidir. Kişisel verilerinizi saklamayan veya kâr amacıyla üçüncü şahıslarla paylaşmayan nadir çözümlerden biridir. Gizliliğiniz tehlikeye atılmaz.

Spyic’i nasıl kurarsınız?

Bir Spyic hesabına kaydolabilir ve uygulamayı dakikalar içinde yükleyebilirsiniz. Size tüm kurulum talimatlarını e-posta ile gönderirler. Herhangi bir ileri teknik beceriye ihtiyacınız olmayacak. Uygulama, telefonunuzdan veya PC web tarayıcınızdan yüklenebilir.

Spyic’i akıllı telefonunuzun veya PC’nizin yardımıyla yüklemek için şu adımları izleyin:

 1. Bir Spyic hesabına kaydolun. Kullanıcı adı için e-posta kimliğinizi kullanmanız gerekecek.
 2. Doğru aylık planı seçin. Premium plan ile tek bir cihaz için cep telefonu numarası konumunu takip edebilirsiniz. Birden fazla cihazın telefon numarası konumunu bulmak istiyorsanız, Kurumsal veya Aile’ye ihtiyacınız olacak.
 3. Kurulum talimatları için e-postanızı kontrol edin. Kurulum Sihirbazını başlatarak başlayın ve ardından hedef platform olarak Android veya iOS’u seçin.

Bir iPhone veya iPad’i takip ediyorsanız, hedef cihazda kullanılan hesabın iCloud kimlik bilgilerini girmeniz gerekecektir. Ardından, uygulama cihazla senkronize olana kadar birkaç dakika bekleyin.

Bir Android telefon numarasının konumunu takip ederken, hedef telefona yazılımı indirip yüklemeniz gerekecektir. Daha sonra onu gizleyebilirsiniz. Uygulama arka planda çalışacak ve verileri web panonuza gönderecektir.

 1. Hepsi bu kadar. Telefon numarasının konumunu izlemeye başlamak için tek yapmanız gereken web panonuza giriş yapmaktır. Kontrol paneli, uygulamanın kontrol panelidir. Konum izleyici özelliği soldaki seçim menüsünde bulunabilir.

Ücretsiz Spyic canlı demosunu inceleyebilir ve istediğiniz bir şey olup olmadığını görmek için kendiniz için telefon numarası konum izleyicisini kullanabilirsiniz.

Spyic’i Kullanışlı Bir Mobil Numara İzleyici Yapan Nedir?

Spyic, diğer cep telefonu numarası izleyicilerinin size sağlayamayacağı bazı avantajlar sunar. Tabii ki bazı dezavantajları da var.

Avantajlar

 •  Uygulamayı yüklemek çok kolay
OKUYUN  İPhone'da VPN nasıl indilir? Nasıl kurulur? VPN neden gerekli?

Uygulamayı yüklemek basittir. Cihaza dokunmanıza gerek kalmadan bir iPhone veya iPad’i takip edebilirsiniz. Bir Android telefonu izlemek için, üzerine 2MB’lık küçük bir uygulama indirip kurarsınız. Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yok, sadece web özellikli bir cihaza ihtiyacınız var.

 • Spyic root veya jailbreak gerektirmez

Gizli modda çalışan diğer birçok telefon konum izleyicisinin aksine, Spyic root veya jailbreak gerektirmez. Köklendirme ve jailbreak, zaman alıcı ve risklidir. Hedef cihazı tutabilir veya kötü amaçlı yazılımlara karşı savunmasız hale getirebilirler. Spyic ile bunların hiçbiri için endişelenmenize gerek yok.

 • Web tarayıcınızdan rahatlıkla kontrol edersiniz

Uygulama, özel bir kontrol paneli aracılığıyla web tarayıcınızdan çalışır. Ayarladığınız güncelleme sıklığına bağlı olarak, sık konum güncellemeleri alırsınız. İnternet bağlantınız olması koşuluyla, her yerden ve her zaman erişebilirsiniz.

 • Saklı kalıyorsun

Bazen kullanıcının haberi olmadan bir cep telefonu numarasını izlemeniz gerekir. Durum buysa, gizli mod size yardımcı olabilir. İşte yardımcı olabileceği bazı durumlar:

 1. Size nereye gittiğini söylemeyen asi bir çocuğu takip etmeye çalışırken.
 2. Partnerinizin sizi aldatıp aldatmadığını merak ettiğinizde.
 3. Uygulama birden fazla izleme özelliği sunar

Konum takibinin yanı sıra, bu uygulama size mesajları, arama günlüklerini, sosyal medyayı, web tarayıcısı geçmişini, yüklü uygulamaları ve daha fazlasını gösterebilir. Ayrıca, hedef cihazda yapılan tüm tuş vuruşlarını kaydedebilen bir keylogger yardımcı programı ile birlikte gelir.

 • Makul bir aylık ücret ödüyorsunuz

Uygulamayı kullanmak için aylık bir ücret ödersiniz. Starbucks’ta tek bir cihazın konumunu bir ay boyunca izlemek yaklaşık bir fincan kahvenin maliyeti. Birden fazla cihazı takip ederseniz, bir indirim vardır. Satın almak isteyip istemediğiniz bir şey olup olmadığını görmek için önce canlı demoya göz atabilirsiniz.

Dezavantajlar

 • Hedef cihaz internete bağlı olmalıdır
OKUYUN  Twitter'ın yeni TikTok benzeri tasarımı! Twitter 'Keşfet' değişiyor

Yalnızca hedef cihaz internete bağlı olduğunda gerçek zamanlı güncellemeler alırsınız. Hedef cihaz çevrimdışı olursa, tekrar çevrimiçi olmasını beklemeniz gerekir. Ancak cihazın hareketleri kaydedilecektir.