Yeni bir telefon almak hepimiz için büyük bir heyecan. Özellikle kutuyu açıp, kutu içeriklerini görüp en sonunda telefonumuza ulaşmak. Bu bir iPhone olduğu zaman heyecanımız da iki kat artıyor. Apple’ın kutu içeriği ne yazık ki doyurucu değil. Çinli rakiplerine göre oldukça “hafif” bir kutuyla gelen iPhone’lar için mutlaka görmeniz gereken Aksesuarlar burada…

MagSafe Şarj Aleti

Apple Store Türkiye’de satışta olan MagSafe kablosuz şarj aleti, güçlü mıknatısları sayesinde güvenli bir kablosuz şarj deneyimi sunuyor. Her ne kadar görünüşü tedirgin etse de tutunma oranının oldukça tatmin edici olduğunu belirtelim. Oldukça hafif olan MagSafe, yalnızca iPhone 12 ile uyumlu çalışıyor. 300 TL’ye satılan şarj aletini Apple mağazalarından ve çevrimiçi mağazadan temin etmeniz mümkün.

Mophie 4-in-1 wireless charging mat

Günlük yaşantımızda hepimiz teknolojik aletlere daha fazla yer ayırmaya başladık. Artık bir telefonun yanı sıra kablosuz kulaklık, akıllı saat gibi aygıtları da kullanıyoruz.  Mophie’nin geliştirdiği bu ürün sayesinde bütün cihazlarımız için kablosuz şarj olanağından yararlanabiliriz.  Ülkemizde satışı bulunmayan ürünü çevrimiçi pazaryerlerinden sipariş verebilirsiniz.

İşten geldiniz ve yorgunsunuz, yalnızca cihazınızı Mophie şarj matının üstüne bırakın. Hepsi bu kadar, 1-2 saat içinde bütün cihazlarınız kullanıma hazır olacaktır.

Anker PowerPort III Nano

iPhone için oldukça hızlı bir şar süresi sağlayan Anker Powerport III Nano, orijinal şarj aletine göre 3 kat daha hızlı şarj edebilme gücüne sahiptir. Ülkemizde de çevrimiçi pazaryerlerinde satışta olan ürünü 180 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

Aukey Omnia 100W PD charger

Galyum nitrür teknolojisi ile  Apple’ın 16 inç MacBook Pro’sını bile ısınmadan tam hızda şarj edebilecek kadar güçlü bir adaptörden bahsediyoruz. . İki tane USB-C bağlantı noktasına sahip bu model, iPhone 12 ve MacBook’unuzu aynı anda hızlı ve verimli bir şekilde şarj etmeniz gerektiğinde ihtiyacınız olan üründür.

OKUYUN  iPhone 13 üretimi Samsung’a bağlı!

Anker Powerline II USB-C to Lightning cable

Anker ürünlerine bu listede iki kere yer verdiğimizin farkındayız. Ancak hem Apple’ın orijinal ürünlerinden daha uygun fiyatlı hem de olukça etkileyici bir performans sunuyorlar. Apple tarafından da onay alan dönüştürme kablosu, 12 binden daha fazla bükülmeye karşı dayanıklı. Şunu garanti edebiliriz. Eğer kablolarla oyun oynamıyorsanız, bu kablo kolay kolay bozulmayacak. Bu ürünün ülkemizde satışı olmadığını, dilerseniz Amazon üzerinden sipariş verebileceğiniz belirtelim.

Belkin MagSafe Car Vent Mount Pro

 

Araç içi kablosuz şarj aleti olmadığını hemen belirtelim. Eğer kafanızda böyle bir düşünce varsa bunu silip atın. Bu yalnızca kablosuz bir tutucu. Güçlü mıknatısları sayesinde geleneksel telefon tutuculardan daha güçlü olduğunu söylememiz de mümkün. Bu sayede telefonunuzu sabitlerken tutacakları ayarlama derdiniz ortadan kalkacak.

MagSafe Silikon Kılıflar

Apple, iPhone 12 için pek çok aksesuarı Türkiye marketinde de satıyor. Ancak ne kadara? MagSafe silikon kılıfları 499 TL’den satışa sunan Apple’ın bu fiyatları belirlerken ne düşündüğünü bilemiyoruz. Tabii gidip 5 TL’ye silikon kılıf alın da demiyoruz. Ancak yine de orijinal ürünleri almaya takıntılıysanız MagSafe silikon kılıflar oldukça geniş bir renk yelpazesiyle Apple mağazaları ve Apple Store Türkiye sayfasında sizleri bekliyor.