Sosyal medya platformlarından TikTok‘ta içerik üreten Çinli bir kadın, 50 metrelik bir vincin tepesinde video çekerken düşerek hayatını kaybetti. Vinç operatörü olarak görev yapan kadının ölümü ve nedeni, ailesi tarafından doğrulandı.

Kazanın kurbanı 23 yaşındaki 2 çocuk annesi Xiao Qiu Mei, TikTok’ta paylaştığı günlük hayatı ve işine dair videolarıyla tanınıyordu. Genellikle TikTok’un Çin versiyonu olarak bilinen Douyin’i kullanan kadın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

50 metre yükseklikten düştü

Günlük hayatına ve yaptığı işe dair videoları Douyin’e yükleyen Xiao Qiu Mei, her zaman yaptığı gibi video çekmek istedi. Ancak vincin tepesindeyken yanlış adım atan talihsiz kadın, doğrudan yere çakıldı.

Yaklaşık olarak 50 metre yükseklikten aşağı düşen TikToker, yerdeyken hala telefonunu tutması dikkatlerden kaçmadı. Düşme anları, bulanık bir şekilde kamerasına da yansıdı. Çin’in Quzhou kentinde yaşanan kaza sırasında inşaatta hiçbir çalışan yoktu. Kazanın yanlış atılan bir adım nedeniyle gerçekleştiğini ve ölümü doğrulayan taraf, Xiao Qiu Mei’nin ailesi oldu.

OKUYUN  TikTok da kripto paraları yasakladı