Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan TikTok, Türkiye’nin önemli spor kanallarından biri olan S Sport ile iş birliği yapacak. Söz konusu iş birliği ile Türkiye’nin ilk spor HUB’ı yani merkez ağı kurulacak.  Bu HUB ile TikTok kullanıcıları, S Sport’ta yer alan spor içeriklerine ulaşabilecekler.

İş birliği 8-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu iş birliği ile TikTok’taki spor içeriklerine S Sport’un yön vereceğini de söyleyebiliriz. TikTok LIVE yayınları ve TikTok’a özel olacak spor kanalları ile Premier League, Bundesliga, NBA, Formula 1, MotoGP ve WWE organizasyonlarına ait içerikler, TikTok kullanıcılarına sunulacak.

TikTok bu iş birliğine yönelik Türk spor kulüplerini ve sporcularını ön plana çıkaracağını ifade etti. Spor organizasyonlarıyla ilgili yapılan TikTok LIVE yayınları, doğrudan S sport’un TikTok sayfasındaki yerini alacak.

TikTok, bu iş birliği ile spor içerik üreticilerinin, spor kulüplerinin ve sporcuların tercih ettiği platform olmayı hedefliyor. Siz TikTok ve S Sport’un bu iş birliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce TikTok başarılı olabilecek mi? Görüşlerinizi Megabayt ekibiyle paylaşmayı unutmayın.

OKUYUN  12 yaşındaki çocuk bir TikTok meydan okuması yüzünden hayatını kaybetti...