Samsung’un CEO’su, 2021 yılına ilişkin iddialı açıklamalarda bulundu. Samsung’un 2021 yılında herkes için tek tip cihaz politikasından uzaklaşarak daha fazla kişiselleştirilmiş cihazlar sunacağını belirten Roh, ayrıca “Samsung Galaxy 2021’de video tutkunlarının da görmezden gelinmeyeceği, bu alandaki ilerleme bakımından önümüzdeki yıl efsanevi olacak.” İddiasında bulundu.

Arabalar, telefondan kontrol edilecek

Samsung CEO’su TM Roh, çok yakında aracınızın kapısını açma biçiminizi bile değiştirecek yenilikler sunacaklarının müjdesini verdi. 2021 yılında yapay zekadan yararlanarak daha fazla kişiselleştirilmiş teknoloji sunmayı hedeflendiklerini belirten Roh, herhangi bir dayatma olmadan tüketicilere kendi mobil deneyimlerini kendi yaşamlarına göre uyarlama özgürlüğü verecek devrim niteliğinde hamleler yapacağız” ifadelerini kullandı.

Koronavirüs döneminde video içeriklerin olağanüstü bir hızda önem kazanmasına da değinen Koh, bu döndemde video içeriklerin gittikçe önem kazandığını, çevrimiçi dans yarışmalarından sanal partilere değin çok çeşitli organizasyonların uzaktan düzenlenmeye başladığını kaydetti. 201 yılında bu dalana daha çok odaklanacak olan Samsung, 2021’de video tutkunlarının taleplerini karşılamaya fazlasıyla hazır olacak. Bu alandaki ilerleme bakımından önümüzdeki yıl efsanevi olacak.

Birbirine bağlı cihaz sayısı artacak

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, beyaz eşyalardan ışıklandırma sistemlerine değin geniş bir alanın tek bir cihazdan kontrol edildiğine şahitlik ediyoruz. Önümüzdeki dönemde Samsung, bu teknolojiyi daha da ilerleterek aracınızın kapısınınn açılmasına kadar vardırmayı düşünüyor. Halihazırda, Mercedes ve BMW gibi araç üreticileri Premium modellerinde bu özelliği zaten kullanıyor. Samsung’un bu alanda nasıl bir yenilik hedeflediğini önümüzdeki yıllarda göreceğiz.

 

OKUYUN  Ne yaptın Google? Yeni Android telefonlar böyle sızdı...