Fransız kişisel bakım ürünü markası Axe, kripto para akımına ayak uydurdu ve ilginç bir ürünler karşımıza çıktı. Marka, Dogecoin temalı bir parfüm hazırladı.

20 Nisan Dünya DOGE Günü‘nde Axe, ilginç bir paylaşım yapmıştı. Şirket, Dogecoin 1 dolar olduğu takdirde, kripto kokulu bir parfüm üreteceğini ifade etmişti. Ancak DOGE’u hiçbir zaman bu değerde göremedik. Yine de dünyaca ünlü parfüm markası, kripto tutkunlarının heyecanını bozmadı. Beklenen ürün ortaya çıktı!

Sınırlı sayıda üretildi

Fransız şirket Axe, yaptığı kampanyada sınırlı sayıda DOGE parfüm üretti. AXE, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, gökyüzüne roket şeklinde fırlatılmış bir parfümün ön planda olduğu afişe yer verdi. Parfümün üzerinde ise Crypto Scent, yani Kripto Kokulu ifadesi geçiyordu.

Şirket 48 saat sürek bir koku vadediyor. DOGE parfümleri satılacak mı henüz bir bilgi yok. Şimdilik şirket, yalnızca web sitesine kayıt olan yeni kullanıcılarına ücretsiz olarak ürünü dağıtmayı tercih ediyor. Ayrıca bunun için herkesin acele etmesi gerektiğini de ekliyor. Dogecoin’in değer 0,19 dolar civarında seyrediyor.

OKUYUN  ByteDance, TikTok'un yapay zekasını diğer müşterilerine satmaya başladı