BiTaksi kullananlara iyi bir haberimiz var. BiTaksi ile yaptığınız ilk yolculuk sadece 1 TL.

BiTaksi, Nisan ayında hayata geçireceği yeni projelerle sektöre ve topluma destek vermeye devam ediyor. Sistemine kayırlı sürücülerden aldığı hizmet komisyonunu Nisan ayının sonuna kadar kaldıran BiTaksi, aynı zamanda kalabalığa girmek istemeyen ve ilk yolculuğunu yapacak müşteriler için kredi kartlı ödeme yöntemi ile 30 TL’ye kadar olan ücretlendirmeler için yalnızca 1 TL isteyecek. 

BiTaksi CEO’su Kaan Sancaklı, “Geçtiğimiz yıl pandemi başladığında kaldırdığımız hizmet yönlendirme komisyonu ile mart ayı sonuna kadar ekosistemimize ilk desteği sağladık. Akabinde büyük fedakârlıklarla görev yapan sağlık çalışanlarının ev-hastane arasındaki yol masraflarının karşılanması için bir projeye imza attık.” dedi. 

Türkiye’nin ilk güvenli ve izole yolculuk alternatifi ‘Kabinli Taksi’’yi hayata geçirdiklerinin altını çizen Sancaklı, kolay ve temassız ödeme yapabilmenin günümüzde önem arz ettiğini belirtti. 

Aynı zamanda Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda bulunan NFC teknolojisi kullanılarak İstanbulkart’ı da BiTaksi’ye ödeme yöntemi olarak eklediklerini söyledi. 

Nisan ayı sonuna kadar gerçekleşecek tüm seferlerdeki sürücü hizmet yönlendirme komisyonunun kaldırılmasına ilişkin olarak ise, bu adımın uzun ve zorlu pandemi sürecinde atılan, sektörü canlandırmayı ve ekosisteme 5 milyon TL daha destek sağlamak için olduğunu vurguladı. 

OKUYUN  Akaryakıtta 'tavan fiyat' uygulaması başladı!