Popüler dövüş filmi serisi Creed, üçüncü filminde Sylvester Stallone’u barındırmayacak. Fakat Rocky 4’ün yeninden düzenlenen versiyonu tamamlandı. 

Popüler ve sevilen Creed serisinin ilk filmi 2015 senesinde yayınlanmıştı. Creed serisinin üçüncü filmi için hayranları üzen bir haber paylaşıldı. 

Geçtiğimiz haftalarda, popüler dövüş filmi serisi Rocky’nin bir devamı sayılabilecek Creed serisinin üçüncü filminin yönetmen koltuğunda aynı zamanda filmin başrolünde olan Michael B. Jordan’ın oturacağı açıklanmıştı. Gelen son açıklamaya göre, dizinin bir diğer önemli oyuncusu Sylvester Stallone’un yeni filmde yer almayacağı öğrenildi. 

Creed III, 24 Kasım 2022’de yayınlanacak. Üçüncü filmin senaristleri Keenan Coogler ve Zach Baylin olacak. Ne yazık ki filmle alakalı başka bir detay bilinmiyor. Aynı zamanda bu, Michael B. Jordan’ın da ilk yönetmenlik denemesi olacak. 

Son olarak Sylvester Stallone, kişisel Instagram hesabından yaptığı açıklamada, daha önce duyurulan Rocky IV’ün re-mastered (yeniden düzenlenen) versiyonunun da yapımının tamamlandığını söyledi. Ne yazık ki yayın tarihi şu an için bilinmiyor. 

OKUYUN  Creed III filminin vizyon tarihi açıklandı!