Süper kahramanlar, kuşkusuz son yıllarda sinemaların en popüler temalarından biri. Süper kahramanların popülaritesini takiben, olaylara daha gerçekçi bakan ve tıpkı çizgi romanlarda olduğu gibi popüler DC ve Marvel serilerini eleştiren birçok süper kahraman dizisi ortaya çıktı ve hala da çıkmaya devam ediyor.

Geçen ay Jupiter’s Legacy, süper kahramanlar temasına farklı bir tonla yaklaştı ve kısa süre önce ilk fragmanını paylaştı. Mark Millar ve Frank Quitely‘nin aynı adlı çizgi romanlarına dayanan dizinin hem sorumluluğunu hem de baş yapımcılığını Sang Kyu Kim üstleniyor. Diğer baş yapımcılar ise Millar, James Middleton, Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott ve Frank Quitely.

Dizinin başrollerinde Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade ve Matt Lanter yer alıyor. Dizi 7 Mayıs 2021‘de yayınlanacak.

Jupiter’s Legacy’nin konusu:

Neredeyse yüzyıldır insanlığın güvenliğini sağlamalarının ardından dünyanın birinci nesil süper kahramanları, artık miraslarını devralmaları için çocuklarına güvenmektedir. Ancak değerlerini kanıtlamaya istekli olan genç süper kahramanlar, ebeveynlerinin efsanevi itibarlarına yakışır şekilde davranmakta ve kişisel standartlarını buna göre belirlemekte zorlanır. Bu sorun, iki nesil arasında gerilime yol açar.

İşte Jupiter’s Legacy dizisinin fragmanı:

OKUYUN  Netflix, seveceğinizi düşündüğü videoları otomatik olarak indirebiliyor!