Mortal Kombat filminden yeni bir video daha paylaşıldı. Mortal Kombat oyunundan uyarlanan film, 2021’in merakla beklenen filmlerinden biri. Yüksek gişe beklentisi olan filmin yayın tarihi yaklaşıyor. Filmden geçtiğimiz saatlerde yeni bir video daha paylaşıldı. 

Yeni paylaşılan video, genel olarak kamera arkasındaki olayları anlatıyor. Filmin yönetmeni Simon McQuoid ve filmin oyuncuları; film, çekimler ve Mortal Kombat evreni hakkında konuşuyor. Ayrıca yayınlanan videoda, daha önce görmediğimiz birçok sahneye de yer verilmiş. 

Yeni Mortal Kombat filminin yönetmen koltuğunda Simon McQuoid oturuyor. Senaristliğini ise Greg Russo ve Dave Callaham paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda ise Jessica McNamee, Hiroyuki Sanada, Joe Taslim, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Josh Lawson, Ludi Lin ve Max Huang gibi isimler yer alıyor. 23 Nisan 2021’de vizyona girecek film, Amerika’da aynı tarihte hem HBO Max’te hem de sinemalarda vizyona girecek. 

Maalesef ülkemizde sinemalar Mayıs ayında açılacağı için film ülkemizde yayınlanamayacak. Yeni yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

OKUYUN  Friends dizisinin özel bölümünün çekimleri başladı! İşte setten ilk görseller...