Dünyanın en büyük çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olan Netflix’in orijinal ilginç dizilerinden biri olan Love, Death & Robots, 14 Mayıs‘ta yeni sezonuyla geri dönüyor. Bugün popüler dizinin ilk fragmanı paylaşıldı. Netflix ayrıca dizinin üçüncü sezonunun 2022‘de yayınlanacağını duyurdu.

Bir antoloji serisi olan Love, Death & Robots yapımının ilk sezonu 18 farklı kısa filmden oluşuyordu. Kendine özgü bilimkurgu fikirleri ve yetişkin izleyicileri hedef alan hikayesiyle, diziyi Tim Miller ve David Fincher yönetmişti.

Love, Death & Robots’un ikinci sezonu da izleyicileri etkileyecek hikayelere sahip. Dizinin yeni sezonunda bu kez Kung Fu Panda 2, The Darkest Minds gibi filmleriyle yönetmen Jennifer Yuh Nelson yer alıyor. Netflix’ten gelen açıklama göre dizinin ikinci sezonunda da +18 yaş sınırlaması olacak.

Yeni sezonla ilgili Netflix, “Yetişkinlere yönelik animasyon antolojisi sarsıcı bir şekilde geri dönüyor. Çıplak devler, Noel iblisleri ve çılgına dönmüş robotlar… İzlemeye doyamayacağınız 2. Cilt 14 Mayıs’ta yayında” ifadelerini kullandı.

İşte Love, Death & Robots’un ikinci sezon fragmanı:

 

OKUYUN  Netflix'in yeni fantastik dizisi Shadow and Bone'dan fragman geldi!