Sevilen sitcom dizisi, How I Met Your Mother hayranlarına güzel bir haber geldi. Dizinin devamı niteliğinde olacak How I Met Your Father dizisi geliyor. Dizinin başrolünde olan Hilary Duff, Sophie karakteriyle izleyicilerle buluşacak.

Yeni dizinin, How I Met Your Mother’ın devamı olup olmadığı bilinmiyor ancak Sophie rolünün, 2021 yılında çocuklarına arkadaşlarıyla yaşadıkları eğlenceli anları ve babalarıyla nasıl tanıştıklarını anlatması benzer özellikler taşıyor.

Yaklaşık 6-7 yıl önce çekilmeye başlanan How I Met Your Father adındaki başka bir yapımın pilot bölümü beğenilmediği için daha yayınlanmadan kanal yöneticileri diziyi iptal etmişti.

Bu kez yeniden çekimlerine başlanan dizi Hulu’da yayınlanacak. Yönetmenlik koltuğunda ise This Is Us, Love ve Victor gibi başarılı işlerde imzaları bulunan Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger var.

Hilary Duff, yeni yapımda başrol olarak yer almaktan oldukça keyif aldığını şu sözlerle ifade etti; “Kariyerim boyunca gerçekten de harika karakterleri oynama şansına eriştim ve şimdi de Sophie’yi canlandırmayı dört gözle bekliyorum. Büyük bir HIMYM fanı olarak hem gururlu, hem de Carter ve Craig’in devam dizisi için bana duyduları güvenden dolayı gerginim. Isaac ve Elizabeth gerçekten muhteşemler ve onların ileri düzey yetenekleriyle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum.” 

Siz yeniden başlayan diziyle ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce ilk yapım gibi eğlenceli olabilir mi? Düşüncelerinizi Megabayt ekibiyle paylaşmayı unutmayın.

 

OKUYUN  Gişe başarısızlığından sonra kült olan filmler