Arkadaşlarınızla beraber oynayabildiğiniz bir parti oyunu tarzında olması sebebiyle özellikle de pandemi döneminde en çok oynanan oyunlardan olan Fall Guys, 21 Haziran 2022 tarihinde...

Arkadaşlarınızla beraber oynayabildiğiniz bir parti oyunu tarzında olması sebebiyle özellikle de pandemi döneminde en çok oynanan oyunlardan olan Fall Guys, 21 Haziran 2022 tarihinde tüm platformlarda ücretsiz olacak. Tam evlere kapandığımız, yalnızlıktan bunaldığımız ve arkadaşlarımızla oynamak için oyun aradığımız bir dönemde -Tam olarak 4 Ağustos 2020- çıkış yapan Fall Guys, uzun süre boyunca en çok oynanan oyunlardan biri olmuştu. Twitch’te de en çok izlenen oyunlar listesinde yer alan oyun, son dönemde popülerliğini kaybetmiş olacak ki, Free to Play yani oynaması ücretsiz oluyor. Bildiğiniz gibi PUBG’nin PC versiyonu da geçtiğimiz aylarda oynaması ücretsiz olmuştu ve oyuncu sayısında büyük bir artış yaşanmıştı.

Fall Guys: Season 1 tüm platformlarda ücretsiz oluyor

21 Haziran 2022’de tüm platformlarda ücretsiz olacağı açıklanan Fall Guys: Season 1, ücretsiz olmasıyla birlikte büyük bir ilgi çekecek gibi duruyor.

Fall Guys nasıl bir oyun? Sistem gereksinimleri neler?

Fall Guys, çevrimiçi 60 kişiye kadar birlikte oynanabilen ücretsiz bir çok oyunculu parti oyunu. Turlar ilerledikçe yoğunlaşan bir kaos ortamında ilerlemeye ve en son ayakta kalan kişi olarak zafere ulaşmaya çalışıyorsun. Fall Guys: Ultimate Knockout'ta bir sürü oyuncu çevrimiçi olarak birlikte yarışa başlıyor, giderek daha da çılgınlaşan bir kargaşanın içinde hedefe koşuyorlar. En son ayakta kalan kazanıyor. Acayip engellerle mücadele ediyor, çılgın rakiplerin arasından sıyrılmaya çalışıyor ve düşe kalka, fizik kurallarını zorlaya zorlaya zafere koşuyorsun. Zafer tacı için bu mücadelede gurur yapmaya gerek yok, zira başarısızlığın bile muhteşem olacak. Devasa Çevrimiçi Curcuna: Türlü türlü acayip engellerle dolu bir parkurda, hepsi de sonraki tura geçmeyi ve sonunda kazanmayı en az senin kadar isteyen bir sürü rakiple birlikte çevrimiçi olarak mücadele ediyorsun. Rekabet ve İşbirliği: Rekabete dayalı herkes tek başına modunda veya kaybeden takımın tüm üyelerinin elendiği iş birliği modunda oyna. Komik Fizik: Rakiplerinin muhteşem fizik yasaları karşısında nasıl eğilip büküldüklerini, hoplayıp, zıplayıp tepe taklak olduklarını keyifle izle. Harika Kişiselleştirme Seçenekleri: Havalı ananas kostümünden son moda tavşan şapkalarına kadar pek çok öğe ile karakterini özelleştir ve yenilirsen de tarzınla yenil.

Fall Guys minimum sistem gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit only
  • İşlemci: Intel Core i5 or AMD equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon HD 7950
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Gamepad Recommended