Samsung'un Galaxy S23 serisinin ilk kez 1 Şubat'ta yapılacak Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor, ancak cihazın nasıl görüneceğine dair şimdiden bir fikrimiz var. Çünkü, WinFuture tarafından yayınlanan sızdırılmış görüntüler, temel model Galaxy S23 cep telefonları için mevcut olan hem tasarım hem de renk seçeneklerini ortaya çıkardı.

galaxy s23 (3)

WinFuture'dan Roland Quandt'a göre bu sızdırılan telefonlar, Samsung'un Galaxy 23 serisinin ilk resmi pazarlama görüntüleridir. Ayrıca bu görüntüler, önceki modellere veya tasarım tahminlerine dayalı fan yapımı tasarım görüntüler olmadığı belirtiliyor.

Samsung, Google'u yarı yolda mı bırakacak? Samsung, Google'u yarı yolda mı bırakacak?

galaxy s23 (1)-1

Yayınlanan görüntüler eğer söylendiği üzere gerçekse, Galaxy S23, selefi Galaxy S22'de bulunan yükseltilmiş kamera çerçevesinden kurtulacak, böylece telefonun üç kamerası, muhafazanın arkasından ayrı ayrı çıkıntılı duracak. Bunun yanı sıra S23 serisinin kasası, önceki modellerde gördüğümüz tanıdık metal çerçeve ve cam kapak kombinasyonuna benziyor ve sızan görüntülerde, telefonun dört renkte sunulacağı ortaya çıktı: siyah, beyaz, yeşil ve pembemsi leylak rengi.

galaxy s23 (2)

S23'ün teknik özellikleriyle ilgili hala bir onaylanmış sızıntı yok, ancak daha parlak yeni bir OLED ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca serinin daha iyi düşük ışık performansına sahip daha yüksek çözünürlüklü bir kamera sensörüne sahip olması ve Qualcomm'un en yeni amiral gemisi işlemcisi tarafından desteklenmesi bekleniyor.