Türk sinemasının en çok izlenen serisi ve en çok izlenen filmi gibi önemli rekorları elinde bulunduran Recep İvedik, yedinci filmi ile Disney Plus’ta seyirciyle buluşuyor.  Recep İvedik 7’nin ilk fragmanı paylaşıldı.

İşte Recep İvedik 7 fragmanı:

2023 Oscar adaylıkları belli oldu: Avatar 2 ilk filmi arattı 2023 Oscar adaylıkları belli oldu: Avatar 2 ilk filmi arattı

Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? Konusu ne?

Recep İvedik 7, Disney Plus’ta 9 Aralık’ta çıkış yapacak. Filmin konusu ise, şehir hayatından ve ekonomik zorluklardan bunalan Recep İvedik’in, en yakın arkadaşı Nurullah ile birlikte babaannesinden kendisine miras kalan köy evine yerleşmesini olarak özetlenebilir.

Köye yerleştikten sonra, çevreye büyük zarar verecek olan bir projenin varlığını öğrenen Recep İvedik, köylülerle omuz omuza vererek bu projeye karşı gelmeye çalışıyor.

recep-ivedik-7-ne-zaman-cikacak-recep-ivedik-7-15456983_1608_amp

Gişe rekorları kıran Recep İvedik’in haklarını satın alan Disney Plus, önemli bir yatırım yapmış gibi görünüyor. Sadece Disney Plus’ta yayınlanacak ve sinemaya girmeden önce Disney Plus üyelerinin izleyebileceği yapım ne kadar başarılı olacak göreceğiz.

Filmde Şahan Gökbakar dışında Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi gibi isimler rol alıyor.