ChatGPT son dönemde büyük bir çıkış yaptı ve Google'ın tahtını elinden alacak, internet dünyasının geleceğini şekillendirecek bir yapay zeka olarak lanse ediliyor. Yapay zeka sohbet robotu ChatGPT çok fazla ilgi gördüğü için sunucularda yoğunluk yaşanıyor ve sohbet taleplerine yetişemiyor. Bu bağlamda ChatGPT yapay zeka sohbet robotunun arkasındaki ekip OpenAI çareyi ücretli bir plan yayınlamakta buldu.

ChatGPT Pro fiyatı belli oldu

ChatGPT yapay zeka sohbet robotunu sürekli ve yoğun kullanmak isteyenler için başlatılacak Pro abonelik, gecikmeleri, verilen hata mesajlarını ortadan kaldıracak.

MIUI 14 alacak ilk Xiaomi modelleri belli oldu! MIUI 14 alacak ilk Xiaomi modelleri belli oldu!

chatgpt-pro

OpenAI'nin ChatGPT Pro için belirlediği aylık ücret ise 42 dolar. Beklenenden çok daha yüksek olan bu aylık ücret, yoğunluk sırasında bile ChatGPT'yi kullanmaya izin verecek, yazdığınız sorulara daha hızlı yanıtlar gelecek ve yapay zekanın yeni özelliklerine ilk erişim hakkı sunacak. Henüz çıkış yapmayan Pro plan için sunucu tarafında yeni optimizasyonlar yapılacak bu nedenle firma yıl içerisinde Pro versiyonu yaygın kullanıma açacak. Profesyonel plan bekleme listesine kaydolanlar ana sayfanın sol kısmında ödeme seçeneğini görebilecekler.

Çok konuşulan yapay zeka OpenAI ChatGPT nedir? Nasıl kullanılır? Çok konuşulan yapay zeka OpenAI ChatGPT nedir? Nasıl kullanılır?