Amazon'un sadece 8 TL ödeyerek kullanıcılara sunduğu Prime üyelik servisi, Prime Video ve Prime Gaming gibi birçok hizmeti de kapsıyor. Oyuncular için birçok avantaj sunan Amazon Prime Gaming, her ay verdiği ücretsiz oyunlara yenilerini ekledi. Eylül ayında oyuncular toplam fiyatı 1000 TL'ye yaklaşan 8 oyuna hiçbir ek ücret ödemeden sahip olabilecek.

Prime Gaming'den oyunculara 995 TL'lik 8 oyun hediye

Eylül ayı Amazon Prime Gaming ile dağıtılacak oyunlara baktığımızda en çok dikkat çekenleri Football Manager 2022 ve Assassin's Creed: Origins. Ayrıca Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin çıkışıyla da olsa gerek, ücretsiz oyunlar arasında Middle-Earth: Shadow of Mordor'a da yer verilmiş. Oyunlar Amazon Prime Gaming sayfasında üyelerin kullanımına açıldı. 

İşte Eylül 2022 ücretsiz Amazon Prime Gaming oyunları:

  • Football Manager 2022
  • Assassin's Creed: Origins
  • Middle-Earth: Shadow of Mordor
  • The Dig
  • We. The Revolution
  • Defend the Rook
  • Castle on the Coast
  • Word of the Law: The Death Mask Collector's Edition

Amazon Prime üyeliği alarak ücretsiz Prime Gaming oyunlarına erişebilir, Amaozn Prime Video içeriklerini izleyebilirsiniz ve ücretsiz kargo, özel indirimler gibi birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği sadece 7.90 ve ilk ay tamamen ücretsiz.

Amazon Prime üyesi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Football Manager 2022

Oyunun normaldeki fiyatı: 499 TL

Futbol tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir futbol takımı yönetme simülasyonu. Kulübünüzün kaderinin sizin elinizde olduğu canlı, nefes alan futbol dünyasında kendinizi gerçek bir menajerin yerine koyun. Daha fazla heyecan, derinlik ve kontrol ile dinamik, gerçekçi deneyimler sunmak için gerçek dünya içgörüleri ve yeni oyun mekanikleri bir araya geliyor.

Assassin's Creed: Origins

Oyunun normaldeki fiyatı: 269 TL

Serinin 10. oyunu olan Origins'te Antik Mısır'dayız. Görkemli olduğu kadar entrikalarla dolu bir çağı kapatacak müthiş bir iktidar savaşı yaşanıyor. Suikastçı Kardeşlik Örgütünün köklerine yapacağın bu yolculukta karanlıkta kalmış sırları ve unutulmuş efsaneleri gün yüzüne çıkaracaksın.

Middle-Earth: Shadow of Mordor

Oyunun normaldeki fiyatı: 59 TL

Oyun oynanış olarak open world ( açık dünya) unsurları içermektedir. İlerlemeye bağlı olarak 2 açık olarak gezilebilecek alan mevcuttur. Karakterimiz ile edindiğimiz özellikler aracılığı ile çevredeki canlıları kontrol edebilmekte, kendi ordumuzu oluşturabilmekteyiz.Oyunun hikâyesi hobbit ve lotr arasındaki 65 yıllık sürenin bir bölümünü kapsamaktadır. Karakterimiz Talion adında bir Ranger'dır. Yüzüklerin efendisi serisinden bazı karakterler oyunda görevler süresince görülebilmektedir.

The Dig

the dig

Oyunun normaldeki fiyatı: 11.50 TL

Dig LucasArts tarafından geliştirilen ve 1995 yılında PC ve Macintosh bilgisayarlar için bir CD-ROM olarak piyasaya sürülen bir tıkla ve tıkla macera oyunudur. Diğer LucasArts macera oyunları gibi, SCUMM video oyun motorunu kullanır.

We. The Revolution

https://youtu.be/wVF6V4HZ9pI

Oyunun normaldeki fiyatı: 32 TL

We. The Revolution, hikayesi Fransız Devriminin panaromik ve kanlı dünyasında geçen, kendine özgü bir sanatsal stile sahip, kimin dost kimin düşman olduğunu kestirmenin güç olduğu benzersiz bir oyundur. Devrim Mahkemesi hakimi rolünü üstlendiğiniz oyunda kendinizi tehlikeli siyasi entrikaların içinde bulacaksınız. Gün sonunda, aldığınız kararlarla ilgili bilgileri aile bireylerinizle paylaşacaksınız.

Defend the Rook

Oyunun normaldeki fiyatı: 29 TL

Defend the Rook, roguelike taktik tahtası savaşını kule savunması unsurlarıyla birleştirir. Hayatta kalmak ve toprakları kurtarmak için istilacı sürüleri bozguna uğrat!

Castle on the Coast

Oyunun normaldeki fiyatı: 77 TL

Temelde üç boyutlu bir parkur oyunu olan Castle on the Coast, sizi elle çizilmiş 3 boyutlu bir dünyaya atıyor. Bu dünyada George isimli bir zürafaya hayat veriyoruz.

Word of the Law: The Death Mask Collector's Edition

Nier: Automata animesi harika gözüküyor! Çıkış tarihi belli oldu - VİDEO Nier: Automata animesi harika gözüküyor! Çıkış tarihi belli oldu - VİDEO

Oyunun normaldeki fiyatı: 18.50 TL

Word of the Law, bulmaca severlerin dolu vakitler geçirmesini sağlayacak.