DC'nin sinema evreninde canlandırdığı Flash karakteriyle birçok insanın beğenisini kazanmış ve markanın geleceği için önemi potansiyele sahip bir oyuncu olarak gösterilen Ezra Miller, skandallarla gündeme gelmeye devam ediyor.

Son dönemde yaşadığı skandal olaylarla haberlerden eksik olmayan Miller, son olarak ise iyice saçmalamış görünüyor. Ezra Miller'ın son olarak yakın çevresine mesih olduğunu söylediği iddia ediliyor. Son dönemde gördüğümüz en büyük hayal kırıklığı diyebileceğimiz oyuncu Ezra Miller, kendisine yüklenen rolü kaldıramamış ve kazandığı şöhretin altında ezilerek saçmalamış gibi gözüküyor.

Ezra-Miller

Ruhani danışmanı da bu yaşananlarda önemli etkiye sahip

Sık sık garip olaylarla gündeme gelen Ezra Miller, daha önce bir röportajın orta yerinde durduk yere gazetecilere esrar içmeyi teklif etmek, ComicCon'da kendisine sorular sorulara anlamsız sözcüklerle cevap vermek gibi olaylara karşışmıştı. Hatta bir röportajda da çocukluğunda gördüğü vahşi rüyalardan bahsetmişti.

Arkadaşlarıyla gittiği İzlanda'da bir barda orada bulunan bir vatandaşın boğazına yapışmıştı. Daha sonra bu olay bir sarhoş kavgası olarak gösterilip geçiştirilmişti. Ancak daha sonra başka bir barda bir kadınla yaşadığı kavga viral olmuştu ve bu kavga sırasında Warner Bros. şirketinden bir yetkiliyle telefon görüşmesindeydi. Tüm bunları düşününce Ezra Miller için 'para bozdu' lafı cuk oturuyor gibi duruyor.

Ancak yine de suç sadece Ezra Miller'ın değil gibi görünüyor.  Miller’a yakın kaynaklara göre oyuncunun ruhani danışmanı olan Jasper Young Bear adlı bir kişi, aktörün davranışları üzerinde önemli etkiye sahip. Oyuncu sürekli manipüle eden bu kişi, ona “hareketin bir parçası değilsin, hareketin kendisisin -yeni Mesih sensin ve özgür masonlar seni öldürmek için iblisler yolluyor” tarzında telkinlerde bulunuyordu.

Ezra-Miller-new-details-

Miller'ın hakkında  Amerikan yerlisi bir genç kadınla kadının çocukluğundan bu yana devam eden taciz iddiaları dahil pek çok ciddi suçlama var. Oyuncunun avukatları sık sık kamera karşısına çıkarak bu suçlmaları reddetse de, haneye tecavüz, hırsızlık, pasaport gibi değerli evrakları çalmak da dahil bir çok farklı suçlama hala gündemde.

23 Eylül Cuma vizyona girecek filmler! Bu hafta sinemalarda neler var? 23 Eylül Cuma vizyona girecek filmler! Bu hafta sinemalarda neler var?

The Flash filminin Warner Bros’tan gördüğü desteğin kaybolmaya başlaması ile birlikte, bir kült lideri olarak da görülmeye başlanan Ezra Miller oldukça ciddi olduğunu belirttiği bir mental tedavi sürecine de başladı. Silahlar, esrar ve Flash figürlerinden sunaklar yapan Miller’ın nasıl geri döneceği ise şimdiden merak konusu.