Dark Souls, Sekiro: Shadow Die Twice gibi oyunların yönetmeni H. Miyazaki ve Game of Thrones’un(Buz ve Ateşin Şarkısı) yazarı George R.R Martin‘in yarattığı bir evrende geçecek olan ve uzun zamandır beklenen oyun Elden Ring’den ilk görüntüler internete sızdırıldı.

FromSoftware’in yaptığı aksiyon RPG oyunu Elden Ring‘in daha önce bir videosunun sızdırıldığı ve bazı basın kuruluşlarının bu videoyu izlediği yönünde söylentiler vardı. Bahsedilen videolar sosyal medyada paylaşıldı.

Sızdırılan video oldukça kalitesiz fakat yine de oyunla ilgili bilgiler verebilecek ve oyuncuları heyecanlandırabilecek seviyede. Sızdırılan videodan bazı sahneler oyun içi gibi görünürken bazı sahneler de sinematik gibi gözüküyor.

23 Mart’ta Xbox’ın bir etkinlik düzenleyeceği yönünde söylentiler artmaya devam ediyor. Elden Ring ile ilgili ilk kaliteli videoları bu etkinlikte görme ihtimalimiz yüksek.

Karanlık fantezi aksiyon RPG oyunu Elden Ring’in yayın tarihi ne yazık ki bilinmiyor. Ancak söylentiler yine bu yıl içerisinde çıkacağı yönünde.

OKUYUN  Elden Ring oyunundan detaylar geldi