Electronic Arts, bir basın bültenindeki açıklamalarında, FIFA Online 4’ün Türkiye’de ve birkaç ülkede yayınlanacağını duyurdu. Şirket, mobil platformlar için 6 farklı ürün geliştirdiklerini sözlerine ekledi.

Oyun dünyasının bir numaralı ismi Electronic Arts, yeni bir basın açıklaması paylaştı. Şirket tarafından paylaşılan basın bülteni, EA SPORTS FIFA’nın küresel olarak her platformda genişleme sağlayacağının sinyallerini verdi. Basın bülteninde ülkemiz oyuncularını memnun edecek birçok detay yer alıyor.

Electronic Arts, basın açıklamasında mobil platformlar için altı ürün geliştirdiğini söyledi. Bugün Asyalı oyuncuların oynadığı FIFA Online 4 adlı oyunun 80 milyon oyuncu hedefi ile 15 ülke için daha piyasaya çıkacağı söyleniyor.

Özellikle oyuncularımızı memnun eden haber FIFA Online 4 haberleridir. Electronic Arts, FIFA Online 4’ün Rusya, Polonya, Türkiye ve daha birçok ülkede de ilk kez daha yayınlanacağını duyurdu. EA Sports tarafından geliştirilen ve online futbol deneyimi sunan FIFA Online 4, ilk kez 2018 yılında piyasaya sürülmüştü.

FIFA 18’in üzerine geliştirilen FIFA Online 4,

  • Oyunculara kendi takımlarını oluşturma fırsatı sunuyor.
  • Oyunu oynarken EP kazanmanızı sağlıyor
  • Kazandığınız EP ile yeni oyuncular veya öğeler satın alabiliyorsunuz.
  • Ayrıca oyunda oyuncular arasında bir transfer pazarı var, oradan oyuncu alım satım yapabiliyorsunuz.

Oyun, online odaklı gözükse de, oyuncular oyunu tek başına da oynayabilirler. Online oyun oynamak isteyenler bir maça, turnuvaya veya lige katılabilir. Ayrıca FIFA Online Dünya Turu’nun yardımıyla oyun sonuçlarınız sıralama sistemine kaydedilecektir.

Electronic Arts, mobil platform ve FIFA Online 4’ün genişlemesinin yanı sıra FIFA serisinin başarısından da bahsetti. Şirket, bugüne kadar satılan 325 milyon kopya ile FIFA serisinin en çok satan oyunlardan biri olduğunu duyurdu. Ancak FIFA 21’in 17 Mart’tan itibaren Stadia platformundan oynanabileceği açıklandı.

OKUYUN  Koca: Türkiye'de delta varyantı bir haftada 3 katına çıktı

K